Jimmy Choo je britská luxusná značka s topánkami, kabelkami a ďalšími módnymi doplnkami. Ceny sú na naše pomery nehorázne vysoké, no od roku 1996 si táto značka vytvorila dobré meno. Rozhodol som sa preto prejsť ponuku dámskych sandálov a vybrať pre vás niektoré zaujímavé a originálne kúsky.

Kvetiny trónia dizajnu

Možno ste si všimli, že minulý aj tento rok takmer každá značka obuvi zaradila do svojej ponuky aj lodičky a sandále s pestrofarebným kvetinovým vzorom. Nie je tomu inak ani pri sandáloch Jimmy Choo.

sandále Jimmy Choo

Názov: LOLA, cena: 1 150 €, odkaz na web a ďalšie fotky: tu

Sandále týždňa podľa Vogue

Podľa časopisu Vogue boli tieto sandále vybrané ako obuv týždňa pre 15. týždeň 2013. Sú rozhodne zaujímavé, no mne sa napr. páčia viac tie prvé tu uvedené. Sú však vyrobené v Taliansku, výška podpätku je 12 cm.

sandále Jimmy Choo 2013

Názov: DREAM, cena: 995 €, odkaz na web a ďalšie fotky: tu

Semišové vykrojené sandále Jimmy Choo

Semišové futuristické sandále v červenej a čiernej farbe obsahujú priehľadné vlákna, ktoré vytvárajú jedinečný dizajn tohto modelu. Ich názov je Taste, čo v preklade znamená chuť. Asi dobrý názov, keďže pripomínajú vyplazený jazyk.

Názov: Taste, cena: 695 €

Sandále s tigrím vzorom

Tigrí vzor nie je príliž bežný a aby to nebolo málo, Jimmy Choo k nemu pridáva pestrofarebné hravé prvky, ktorými môžete vyjadriť svoju detskú hravosť a chuť objavovať nové veci.

Ďalšie zaujímavé modely sandálov Jimmy Choo

Výpočet krásnych modelov nekončí, vyberám zopár ďalších, ktoré ma zaujali. Páčia sa niektoré z nich aj vám?

Zdroj: sandále Jimmy Choo