Rupert Sanderson je britská luxusní značka s obuví a kabelkami. Ceny jsou na naše poměry nehorázně vysoké, ale od roku 2001 si tato značka vytvořila dobré jméno. Pojďme se spolu podívat na aktuální nabídku kvalitních lodiček a sandálů.

Klasické lodičky Rupert Sanderson

Pokud chcete klasiku, lodičky Rupert Sanderson budou jednoznačně správnou volbou. V nabídce je mnoho vydařených kousků, jako například tyto krásné zlato-černé lodičky.

Lodičky Rupert Sanderson

Název: Hera, cena: 625 €, odkaz na web a další foto: zde

Další modely klasických lodiček, zleva doprava: Elba (435 €), Elba (765 €) a Rococo (525 €) (zvětšíte kliknutím):

Extravagantní sandály Rupert Sanderson

I když extravagance není ústředním motivem sandálů značky Rupert Sanderson, přece se najde pár zajímavých kousků, které sice dobře vypadají, ale na své nohy by si je neobula každá žena, i kdyby na ně měla.

Tyto sandály vypadají docela normálně, až na to, že se vpředu nachází červený “polštářek” ve tvaru rtů. Jsou k dispozici i ve fialové barvě a na menším podpatku.

Extravagantní sandály Rupert Sanderson

Název: Frisia, cena: 525 €, odkaz na web a další foto: zde

Následující sandály z řady Floria lemem kůže připomínají listy rostlin. Dostupné ve více barvách i s nižším podpatkem jako tyto 10 centimetrové:

Růžové sandály Rupert Sanderson

Název: Floria, cena: 575 €, odkaz na web a další foto: zde

 

Barevná imaginace

V kolekci letních sandál patří pevné místo vícebarevným provedením. Zaujaly nás sandály s plnými platformami i s moderním, metalickým designem. Na fotkách níže: Kibo 100 (535 €), Kibo (565 €) a metalické sandály Zandy (1035 €).