Hnedá a béžová sú farby neodmysliteľne späté so zimou. Niekomu sa môžu zdať fádne, iní ich obľubujú. Nie vždy je však jednoduché vniesť do outfitu štýl, byť trendy alebo jednoducho zladiť všetko tak, aby to lahodilo oku. A pritom to nemusí byť vôbec také zložité.

V tomto článku by sme vám chceli predstaviť niekoľko inšpirácií ako nosiť a kombinovať zimné dámske bundy a kabáty v hnedých a béžových odtieňoch, tak obľúbených medzi ženami.

Dlhý dámsky kabát s jednoradovým zapínaním

Dlhý kabát môžete kombinovať s hrejivými, zateplenými pančuchami a vyššími čižmami. Farba čižiem v tomto prípade ladí s farbou kabelky, ale už to tak nemusí vôbec byť. Dobre budú fungovať a ladiť i čižmy nad kolená.

dámsky zimný kabát šaty

Zdroj: pinterest.com

Športová elegancia v zime

Dámske tenisky a úzke nohavice sa hodia skôr do miernejších zimných ulíc, no s bundou s umelou kožušinou vám zima nebude ani pri nižších teplotách. Ak však idete nakupovať a viete, že jediný pobyt v chladnom počasí bude medzi domom a autom, nie je žiaden dôvod, prečo ho neskúsiť i pod nulou.

nohavice kabát umelá kožušina

© Anna Romanova, instagram.com

Béžový kabát a nohavice s vysokým pásom

Nohavice s vysokým pásom sú na zimu vhodné, zakrývajú a hrejú bedrá. Keď sme tento kúsok v lete kombinovali s veľmi krátkymi tričkami, v zime to bude s dlhšími a tenšími svetrami. Nasledujúci tip kombinuje čiernu farbu nohavíc a kabelky, s béžovým  svetrom a kabátom s odtieňom camel.

dámsky kabát nohavice vysoký pás

© Gabriela Rybczyńska, instagram.com

Hnedo čierna zimná kombinácia

Dlhý dámsky kabát hnedej farby vytvára výrazný oddeľovací prostriedok zvyšku inak čierneho outfitu. Vysoké čierne čižmy nad kolená, lesklé nohavice, pletený sveter, šál s čiapkou a kabelka spolu perfektne ladia. Tento štýl by skvele fungoval i vtedy, ak by sme čiernu farbu zamenili za bielu.

inšpirácie dámske zimné outfity

© Molly Simanovsky. instagram.com

Koženková bunda v elegantnom štýle

Hnedá koženková bunda a čierne elegantné nohavice sa dajú zladiť do zaujímavého outfitu. Vypadá žensky, ale zároveň i “rošťácky”. V tomto prípade by sme už neodporúčali sveter, ani mikinu. Dámske mikiny sa hodia skôr do športového štýlu.

hnedá bunda elegantné nohavice

© Nichole Ciott, instagram.com

Outfit na zimu – sveter, bunda + rifle

Dámska hnedá bunda z brúsenej kože, z vnútornej strany zateplená, s pleteným svetrom a čiapkou? Módna kombinácia, ktorá zaručuje teplo. Ako spodný diel môžu byť rifle, ktoré svojou modrou farbou skvelo dotvoria outfit. Kožené poltopánky sú v tomto prípade nie úplne vhodné na naše zimy, ale pekne ladia so zvyškom.

hnedá bunda rifle

Zdroj: pinterest.com