Léto nám prvním podzimním dnem definitivně skončilo a je tu opět čas na teplejší oblečení. Pojďme se spolu podívat na trendy pro dámskou módu pro podzim/zimu 2013.

Rebelka – móda podzim 2013

Dámska móda pro podzim 2013 začíná trendem, který je trochu mimo většině žen, ovšem možná právě teď se ho odhodlají zkusit. Mluvíme o rebelském oblečení v dámském provedení. Módní budou různé kousky oblečení z potiskem, vybíjené kožené nebo i latexové kalhoty, sukně, bundy a pod. Platí to i o módních doplňcích.

Dámská móda podzim 2013 - rebelka

Zdroj: www.kultmody.com a www.elleuk.com, © Imaxtree

Nová sukně – trend pro podzim/zimu 2013

Když mluvíme o nové sukně, jde v podstatě o “novou” délku sukně. Je delší, do poloviny lýtek, lehce rozšířená u kolen a vyžaduje celkové přehodnocení s jakou obuví ji zkombinovat. Na obrázku níže jsou modely od (zleva doprava): Jil Sander, Prada, Hermès

Dámská móda podzim/zima 2013 - nová sukně

Zdroj: www.kultmody.com a www.elleuk.com, © Imaxtree

Kabáty – podzim/zima 2013

Kabáty, trenčkoty a pláště budou v módě nejen koncem tohoto roku. Speciálním znakem je velikost – čím větší, tím lépe. Ať už je to Max Mara, Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta nebo méně známé značky, výběrem kabátů nadměrné velikosti z jejich kolekcí uděláte dobrou volbu. Co se týče barev, opět jsou trendy potisky nebo jednobarevné provedení.

Trend zima/podzim 2013 - kabáty

Zdroj: www.fashionmagazine.com

Trend zima/podzim 2013 - velké kabáty, trenčkoty a pláště

Zdroj: www.kultmody.com a www.elleuk.com, © Imaxtree

Černá a bíla – pokračující módní trend v roku 2013

Jak jsme psali v článku Dámská móda jaro/léto 2013, trendem byla kombinace bílá-černá. Není tomu jinak ani v období podzim – zima 2013. Tento trend můžete kombinovat s výše uvedenými a např. teda v chladnějších dnech si obléci velký černobílý kabát.

Móda podzim zima 2013 - černá a bílá

Zdroj: www.fashionmagazine.com

Jak se zdá, Dámská móda podzim/zima 2013 přináší zajímavé trendy, nové i starší. Postavte se jim čelem a neklaďte zábrany vaší kreativitě. Přejeme vám mnoho úspěchů při kombinování oblečení vašich outfitů.

Zdroje: vogue.fr, elleuk.com, marieclaire.co.uk, fashionmagazine.com