Čo bude trendy v sezóne jar, leto 2019? Nižšie nájdete jarné a letné trendy dámskej módy pre rok 2019. V kurze je béžová farba, pestrofarebné kabáty, potlače, krajky, klobúky a mnoho ďalších vecí. Tak neváhajte a čítajte ďalej.

Béžová farba ako trend v roku 2019

Béžová je pre niekoho nudná farba. Ale nie v roku 2019! Blúzky, šaty, nohavice, kabáty, a ďalšie módne kúsky sú tento rok naj v béžovej farbe. Béžovú a jej podobné odtiene sme mohli vidieť na módnych mólach takmer každej svetoznámej značky. Nesmie teda chýbať ani vo vašom šatníku.

trendy dámska móda 2019

Pestrofarebné jarné kabáty

Na jar 2019 sa oplatí zainvestovať do nového kabátiku alebo kostýmu. Zažiarte pestrými farbami a vyniknite v dave! Ak siahnete po sýtej žltej, krikľavej cyklaménovej alebo žiarivej zelenej, urobíte dobre.

móda jar leto 2019

Trendy jar/leto 2019 – krajky

Krajkovené časti oblečenia na tradičných, ale i netradičných miestach sú súčasťou kolekcií mnnohých módnych návrhárov, ktorí určujú trendy. Šaty i dámske blúzky budú s krajkou vyzerať božsky.

módní trendy jaro léto 2019

Strapce kam sa pozrieš

Nielen na jar, ale i v lete 2019 sú v móde strapce. Je to taký retro trend, ktorý nie je pre každého, ale ak je práve vašou vášňou, neváhajte. Či už je to Gucci, Givenchy, Saint Laurent, alebo Chanel, strapce nájdete v kolekcii každej z nich.

trendy móda pre ženy jar leto 2019

Potlače ako trendy dámska móda jar/leto 2019

Tento rok praje farbám. Potlače sú jedným z top trendov pre ženy, ktoré chcú byť in. Nezáleží na tom, či máte potlačené dámske nohavice, blúzky, tričká, šaty alebo mikiny, potlač sa hodí na všetko. Nižšie vidíte príklady známych značiek ako Louis Vuitton, Balenciaga a Versace.

potlače na oblečení móda 2019

Trendy módny doplnok 2019? Jednoznačke klobúk!

Ak hľadáte nejaký doplnok, s ktorým dozaista vyniknete, siahnite po klobúku. A čím väčší a extravagantnejší, tým lepšie. A ako vidíte na koláži z módnych prehliadok na sezónu S/S 2019 nižšie, nemusí (alebo musí) ladiť so zvyškom outfitu.

módne doplnky pre ženy

Vyberáme zaujímavé kúsky zo sezóny jar/leto 2019

Okrem vyššie uvedených modelov vyberáme pár zaujímavých a nevšedných kúskov, z ktorých vás určite niečo zaujme.

Alexander McQueen

Tento biely model z dielne módneho domu Alexander McQueen s potlačou kvetou, strapcami a odhaleným bruchom je top modelom tejto sezóny. Rebelská elegancia.

alexander mcqueen ss 2019

Louis Vuitton

Francúzska legenda Louis Vuitton ukázala mnohé zaujímavé i nositeľné modely. Tento kombinuje bielu a červenú, rôzne materiály a strihy do jedného uceleného výsledku.

trendy dámska móda jar leto 2019

Paco Rabane

Od návrhárov z Paco Rabane sme mohli vidieť veľa obdobných modelov ako je tento nižšie. Nám sa zapáčil práve tento s blúzkou s odhalenými ramenami a dlhou maxi sukňou.

alexander -mcqueen-ss2019

Foto: © Indigital