Letošní sezóna lenošení na pláži a řádění ve vodních vlnách se kvapem blíží, a ať už chcete jet k moři nebo na koupaliště, určitě se budete chtít předvést v trendy plavkách. Modely z módních přehlídek vám spolehlivě prozradí, jaké jsou ty pravé plavky léta 2015.

Módní plavky léta 2015

Plavky léta 2015. © Zimmermann. Zdroj: www.fashionisers.com

Crop top a bandeau u dvoudílných plavek

Crop top se úspěšně probojoval také mezi dvoudílné plavky. Jedná se o styl velmi pohodlný, hravý a mladistvý. Crop top sice není nejvhodnější, pokud usilujete o důkladné opálení celého těla, zato ale poukáže na dobrý vkus.

Barevný crop top

Crop top. © Mara Hoffman. Zdroj: www.popsugar.com

Skvěle vypadají vrchní díly plavek bez ramínek či jiného zavazování. S bandeau zkrátka zazáříte.

Strakaté bandeau plavky

Bandeau bikiny. © Victoria´s Secret. Zdroj: www.glamourmagazine.com

Sportovní bandeau

Populární bandeau v lehce sportovním stylu. © Victoria´s Secret. Zdroj: www.glamourmagazine.com

Rozevláté plavky léta 2015

Letošní trendy dbají o to, aby se ženy cítily přirozeně a příjemně, proto se objevují střihy poněkud rozevlátější a nařasenější. Řasení je příjemné, pohodlné a případně také dokáže zakrýt nějaký ten centimetr navíc.

Bikiny s volánky

Bikiny s volánky. © Victoria´s Secret. Zdroj: www.glamourmagazine.com

A zase to retro

Inspirace v módních stylech minulých let už pro nikoho není neznámou, proto jistě nepřekvapí, že se retro dostalo i mezi trendy plavek. Důkazem toho jsou spodní díly plavek se zvýšeným pasem, což jistě potěší všechny ženy, které mají pochyby o štíhlosti svého bříška. A navíc je to tak sexy!

Plavky s vysokým pasem

Bikiny s vysokým pasem. © Fashionising. Zdroj: www.fashionisers.com

Sportovně a stylově

Velkým hitem léta jsou mimo jiné sportovní plavky. Se sportovními trendy se pojí detaily jako třeba zipy nebo také specifické materiály, mezi nimiž dominuje neopren.

Sportovní plavky

Sportovní styl. © Fashionising. Zdroj: www.fashionisers.com

Plavky s prostřihy a monokiny

Samozřejmě i letos velmi zaujmou netradiční střihy, které jsou nejpatrnější u plavek jednodílných. V současné době vedou nejrůznější prostřihy, a to po stranách i v oblasti bříška. Zkrátka všude, jen aby plavky nevypadaly nudně.

Plavky s prostřihy

Sexy prostřihy. © Cushnie Et Ochs. Zdroj: www.harpersbazaar.com

 

Ani sexy monokiny nás letos neminou. Propojení vrchního a spodního dílu plavek skvěle podpoří ženské tvary. Monokiny jsou navíc často zdobené přitažlivými detaily.

Monokiny

Monokiny. © Fashionising. Zdroj: www.fashionisers.com