Blíží se konec léta a s tím přicházejí nové módní trendy na podzim a zimu. Není důvod hned letět do obchodu a shánět nové módní kousky. Mnoho z nich už určitě alespoň v jednou zastoupení máte doma v šatníku.

Odhalená ramena jsou opět v módě, na podzim i zimu 2016

módní trendy podzim zima 2016 2017

Letos na podzim opět přivítáme ve svých šatnících halenky a trika s odhalenými rameny. Jsou velmi sexy a elegantní a tak v nich zazáří každá žena či dívka. Vzdušné halenky v bílých barvách se navíc hodí jak k džínům, tak i k černým kalhotám do společnosti a tak jednu halenku můžete využít jak na chození do práce, tak i na večerní posezení s přáteli.

Hitem sezóny podzim/zima 2016/2017 jsou 80. léta

dámská móda podzim zima 2016 2017

Ať už účesy nebo oblečení. Vše z osmdesátek se opět vrací do módy. Vsaďte na barvy nebo na výrazné účesy. V módě jsou nabírané rukávy na halenkách. Tak honem s nimi ven z šatníku a opět jim vdechněte jejich kouzlo.

V módě jsou i flitry

dámská móda podzim 2016 zima 2017

Doplňte svůj vzhled elegantním doplňkem s flitry. Jsou v módě v sezóně podzim/zima 2016/2017. Ať už flitrové šaty, sáčko, kalhoty, sukně, kabelka nebo doplňky určitě na ně vsaďte a budete in. Někomu sluší, když je oblečen celý ve flitrovém, někomu zas naopak sluší, když zvolí pouze decentní doplňky. Rozhodně to nepřežeňte, abyste nebyly pro smích.

Samet vládne sezóně podzim/zima 2016/2017

ženy móda podzim zima 2016/2017

Oblečte si šaty ze sametu nebo halenku, ve které budete letos na podzim či v zimě opravdovou královnou módy. Samet je nejenom velmi příjemný a hebký materiál, ale stal se trendem letošní sezóny, proto byste alespoň jeden takový kousek měla mít v šatníku.

Vojenský outfit jako jeden z trendů na podzim/zimu 2016/17

trendy móda podzim zima 2016 2017

Vojenský styl je letos na podzim i v zimě opravdu velmi moderní. Maskáčové halenky nebo trička v kombinaci k tmavými džínům vypadají opravdu velmi kouzelně a elegantně. Pokud máte raději klasiku, ale vojenský styl se vám líbí, pořiďte si kabelku ve vojenském tylu, sáčko nebo třeba zimní bundu. I s těmito kousky zazáříte.

zimní dámská móda 2017

K takovému stylu se hodí opravdu teplé stylové botky, se kterými budou vaše nožky v teple a pohodlí.

Sáčka plné barev – dámské trendy módy

dámská móda podzim 2016 trendy

Blíží se podzim a s tím také konec krátkým tričkům a odhaleným rukám. Vaše topy však nemusíte hned schovat na dno skříně, můžete k nim nosit sáčka, která vás zahřejí a navíc se na podzim velmi hodí. Jsou v módě květované či vzorové sáčka, se kterými zazáříte.

Velké kabelky v sezóně F/W 2016/17

dámské trendy módy podzim zima 2016 2017

Pořiďte si velkou kabelku, do které se vám vejde vše, co v práci potřebujete. Je také velmi vhodná na nákupy, hodně věcí se vám vejde právě do ní a nemusíte nosit spoustu tašek. Vybírejte z kvalitního materiálu, aby vám kabelka dlouho vydržela a také se přizpůsobte svému stylu. Není dobré když vybíráte podle toho, která kabelka se vám líbí. Je třeba také zohlednit, co nejčastěji nosíte za styl, jestli pohodlný sportovní je dobrou volbou kabelka v jednoduchém stylu bez doplňků a cingrlátek. Naopak elegantní dáma si může dovolit honosnou luxusní kabelku se zlatými doplňky.

Business look jako trend na podzim a zimu 2016/2017

podzim/zima 2016/2017

Busines look je stále více moderní. Jde o jednoduchý styl oblékání, kdy se držíme palety neutrálních barev, které podtrhnou naši ženskost. Malé černé, bílé halenky, černé kalhoty, elegantní kabelky, decentní líčení, zlaté šperky. To vše se hodí pro tento styl. S ním budete letos na podzim opravdu zářit.

Pastelové barvy v líčení

trendy móda podzim/zima 2016/2017

Při líčení se držte palety pastelových stínů, budete s nimi na podzim velmi okouzlující. Rozhodně to nepřežeňte s tím líčením, protože v jednoduchosti je krása a ne všude se hodí výrazné barevné líčení.

Nezapomeňte na doplňky ani v sezóně podzim, zima 2016/2017

módní trendy dámské podzim zima 2016

Myslete také na doplňky, ty k oblékání neodmyslitelně patří. Ať už květované šátky, pohodlné lodičky nebo náušnice, čepice, či pásky.