Zimní módní trendy 2020 jsou tady. Chladné počasí omlouvá nošení nedokonalých outfitů a nevzhledných kousků. Hlavně aby v nich bylo teplo! Ale ne vždy tomu tak musí být. Je dobré mít v záloze pár kousků, které jsou opravdu trendy a které můžete kombinovat s čímkoliv. Co ale bude letos trendy? Tak na to se s námi můžete podívat v tomto článku.

Všude samá kůže

Odít se do kůže je prvním z letošních trendů pro zimu 2020. Kožené boty, kožené kalhoty, kožené kabelky, kožené bundy. Každý kousek z kůže se počítá! Pro milovníky přírody, a nejen ty, je samozřejmě možné zvolit koženkové věci. V kurzu je tmavě hnědá a černá. Ale pozor, nekombinujte moc barev kůže. Lépe uděláte laděním do jedné barvy, do jednoho odstínu. Proto je dobré, když nakoupíte v jednom obchode, u jedné značky.

zima 2020 trendy oblečení dámské

© Christian Vierig/Getty

zimní módní trendy 2020

© Getty

Kohoutí stopa jako módní trend zima 2020

Vzor kohoutí stopy je tak trochu retro. Je tu s námi ale už hezkých 40 let a pravidelně se objevuje na světových módních molech. Skvělými kousky ve znamení tohoto trendu jsou dámské bundy, zimní kabáty, kostýmky, saka. I doplňky, jako šály, rukavice, nebo pokrývky hlavy můžou být velice vhodné. A tak, jako v prvním případě výše, nezapomínejte, že stačí jeden typ vzoru kohoutí stopy. Jinak se budou navzájem “bít” a výsledek nebude nikterak oslnivý.

zimni trendy moda 2020

© Gorunway.com, zdroj: www.vogue.fr

Výrazné barvy – módní svetry 2020

Jak se odlišit od nejběžnějších černých, šedých a hnědých zimních outfitů. Jednoduše – barvami! Vsaďte na svetry ve výrazných barvách, jako jsou žlutá, červená, oranžová, nebo klidně i neonově zelená. Nemusíte ale nosit jenom barevné svetry. Dopřát si můžete i boty a jiné doplňky várazných barev.

módní trendy zima 2020

© www.stories.com

módní trendy zima 2020 ženy

© www.na-kd.com

Dlouhé zimní bundy

Možná ste je již zaregistrovali v obchodech. Dlouhé bundy jsou tady! Jsou praktické, opravdu skvěle zahřejí, ale dávejte si pozor, abyste v nich dokázaly bezpečně chodit. Spodní okraj kabátu končí totiž pod koleny a některé kousky jsou opravdu úzké. Je to v kontrastu s krátkými pánskými zimními bundami, které jsou pro muže trendem přes zimu 2020.

zima 2020 moda ženy dámy

© www.uniqlo.com

módní trendy pro sezónu 2020 2021

© Getty

Umělé kožešiny hitem zimy 2020

Kožichy a kožešiny jsou hitem zimy 2020. Ale umělé! Je jenom dobře, že světoví módní návrháři postupně upouštějí od pravých kožešin ze zvířat a stále více a více se přiklánějí k umělým kožešinám. Vhodné jsou letos dlouhé kabáty s límcem. Zajímavým a docela i vtipným nápadem je použití plyšové lišky jako kožešinové šály ke kabátu.

zimni trendy damska moda 2020

© Gorunway.com, zdroj: www.vogue.fr

Našly jste si i vy svůj oblíbený trend v módě pro zimu 2020?