Občas se budeme setkávat u článků zaměřených na outfity celebrit. V tomto vám ukážeme pár dámských rób, ve kterých se objevili světové celebrity na různých akcích v měsíci duben roku 2013.

Kate Hudson – bílá róba bez výstřihu

I když je trendem mezi celebritami-ženami ukázat co největší výstřih (někdy i něco víc), Kate Hudson na to kašle. Takováto jednoduchá bílá róba ji sluší a vypadá v ní distingvovaně. Takhle se ukázala na premiéře filmu Reluctant Fundamentalist, ve kterém si zahrála hlavní roli, na filmovém festivalu Tribeca.

Kate Hudson
Zdroj: Neilson Barnard/Getty Images

Rebel Wilson

Rebel Wilson je je původem australská herečka, nicméně se v poslední době objevuje v amerických filmech. Takto byla oblečená na premiéře filmu Pain and Gain (Krev a pot), ve kterém si zahrála spolu s Markem Wahlbergem, Dwayne Johnsonem. I když nemá perfektní postavu, barevně se sladila hezky – rtěnka na rty s šaty a boty s kabelkou.

Rebel Wilson
Zdroj: Frederick M. Brown/Getty Images

Jennifer Aniston

Tak v takových šatech od Christiana Diora se objevila Jennifer Aniston na premiéře filmu Call Me Crazy v Hollywoodu, ve kterém si však nezahrála. Proti šatům nic nemáme, avšak Jennifer dělají široká ramena. Spolu s pěknou kabelkou a sandály Jimmy Choo však vypadá velmi dobře, určitě bychom jí netipovali 44 let.

Jennifer Aniston
Zdroj: Gregg DeGuire/WireImage

Salma Hayek

Aby jsme nemluvi jen o hezkých outfitech, podívejme se na kostým Salmy Hayek, kterou snad netřeba blíže představovat. Tenhle tyrkysový kostým od Gucci-ho jí nesedl. Kromě toho, že je celá jednobarevná, kalhoty má příliš dlouhé. Sáčko i náušnice se nám pozdávají, doporučovali by jsme vyměnit ty kalhoty. Co myslíte vy?

Salma Hayek
Zdroj: Ryan Miller/Getty Image

Všechny výše uvedené dámy se řídili pravidlem “v jednoduchosti je krása”. Děláte to taky tak?