Stalo se vám, že jste se procházeli po městě a z ničeho nic vám jde naproti osoba, která má stejné triko, jako máte vy? Není to neobvyklé, zejména v menších městech, kde není k dispozici tolik obchoďáků, jako byste si přáli. Řešením, jak se odlišit, může být právě koupě originálního trička s potiskem.

Nákup trik s potiskem přes internet není rizikem. Na jedné straně můžete zboží vrátit do 14 dní, na straně druhé většina trik sedí pro většinu postav. Když jste zvyklí nosit velikost M, kupte si rovněž tuto velikost přes net. A jaké potisku jsou k dispozici? Máme pro vás pár tipů.

Vtipná trička s potiskem

Trička s potiskem jsou populární a na trhu je opravdu z čeho vybírat. Některá jsou již tradiční (zejména co se týče alkoholu nebo žen), jiná vás překvapí pointou. Tento druh oblečení je vhodný třeba i k získání pozornosti opačného pohlaví, možná i jako záminka k oslovení a navázání rozhovoru.

Trika s 3D potiskem

Potisk s 3D efektem není žádnou novinkou, ale stále není na ulicích moc vidět. A právě to je jeho výhodou. Možnost koupit 3D trička s potiskem budete mít zejména ve větších eshopech nebo speciálkách. V této oblasti dominují potisky s přírodními motivy.

trička 3d potisk

Zdroj: www.darek.cz

Trička pro nerdy a geeky

Originální trička s potiskem jsou možná jedinou možností, díky které budou nerdi a geekové spokojeni se svým outfitem. V nabídce obchodů potkáte trika nebo i mikiny s hláškami ze seriálů, různými hlavolamy, s odkazy na videohry apod.

tričko pro nerdy geeky

Zdroj: www.nerdyshirts.com

Filmová a hudební trička

Samostatnou kapitolu tvoří trička s potiskem filmových postav a hudebních interpretů. Jsou o něco dražší, protože platíte i za licenci. Ovšem pokud máte originál. Nakupujte v oficiálních eshopech nebo v těch s garantovanou licencí. Podpoříte tak svou oblíbenou kapelu nebo film.

filmové triko s potiskem unisex

Instagram / © Marvel

Trika neziskovek a charitativních organizací

Abychom měli výčet kompletní, nezapomínáme ani na trika, zakoupením kterých podpoříte dobrou a prospěšnou věc. Některá tyto trika nejsou vhodná na běžné nošení, ale najdou se i výjimky, takže se s jejich veřejným nošením nemusíte vůbec ostýchat.

Objevili jste další kategorii triček s potiskem, na kterou jsme zapoměli? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem.