S plesovou sezonou je na místě zkontrolovat si své plesové šaty v šatníku. V případě, že vám už nesednou, nebo chcete změnu, zvolte takové dlouhé šaty, které z vás udělají hvězdu zimní sezony. Pokud chcete tohoto cíle skutečně dosáhnout, měla byste se řídit následujícími pravidly, která jsou důležitými kroky na cestě k úspěchu!

Pravidla pro výběr dlouhých šatů

Dlouhé šaty by vám především měly padnout hned na první zkoušce. Nečekejte, že se pocit, že jsou zhotoveny přímo pro vás, dostaví později! Střih by měl co nejvíce odpovídat vaší postavě, když i zde platí lety prověřené rady. Pro silnější postavy je ideální zvolit empírový střih, který je volně spuštěný od prsou dolů. Štíhlé ženy si mohou vybrat i jinou než černou barvu. Každá žena by se pak ve vybraných šatech měla projít již v obchodě, aby si ověřila, že jí vyhovují při pohybu. Chcete přece na plesech tančit a ne sedět u stolu s panickou hrůzou, že jakýkoli pohyb může přivodit katastrofu a pořádné společenské faux pas!

dlouhé šaty plesové 2018

Pravidla pro výběr dámských body

S přicházející zimou však získává na oblibě i přiléhavý top na zapínání mezi nohama, čili dámské body. Mezi jeho přednosti patří upnutý střih, někdy dokonce může mít i podpůrnou funkci a postavu formovat. Tělo zpevní a některé partie krásně vyrýsuje. Dámské body dnes patří i na party a společenské akce, přičemž záleží jen na vás, jak odvážný model zvolíte. Klasikou pro bodíčka zůstává černá a bílá barva, erotické vášně spolehlivě vyvolá červená, která působí na muže jak červený šátek na býka.

Správný výběr dlouhých šatů vám zaručí, že budete královnou zimní plesové sezony, pečlivý výběr body pak garantuje, že jí zůstanete i po skončení každé společenské akce.