Riflová sukně patří do výbavy sportovněji založených žen, i když se klidně může objevit v elegantním outfitu. Riflovina (denim) je v dnešní době universální materiál. Pojďme se podívat na pár příkladů jak nosit riflovou sukni – ležérně elegantně, ležérně a sportovně.

Riflová sukně ležérně elegantní

Jak nosit riflovou sukni ležérně elegantně je tak trochu umění. Základem je barevné ladění a kombinace s elegantními módními doplňky jakými jsou boty na podpatku, svetřík, výrazné náušnice a pod. Níže je ukázka outfitu z esprit.fr, která se asi nejvíce přibližuje k elegantnosti z uvedených modelů.

Riflová sukně

Zdroj: esprit.fr

Riflová sukně ležérně

Riflovou sukni můžete nosit i ležérně. Tento styl můžeme zařadit někde mezi elegantní a sportovní. Čím více elegantních prvků zařadíte do vašeho outfitu, tím více ho můžete považovat za elegantní. Podobně to platí i o sportovních prvcích.

První model je v kombinaci s bleděmodrou dámskou košilí, která působí stylově, avšak na nohách modelky si všimněte černé kecky, které dodávají sportovní nádech. Tento styl je moderní a pohodlný.

Denim sukně

Zdroj: www.aliexpress.com

Podobně je to i následujícím modelem od ASOSu. Boty na podpatku působí elegantně, ale na druhé straně dlouhá šedá mikina sportovně.

Riflová sukně ASOS

Zdroj: ASOS

Riflová sukně sportovně

Na konec jsme si nechali tradiční použití riflové sukně – sportovní outfit, který snad nemusíme příliš rozebírat. Při sportovním stylu nošení použijte trička s potiskem, vícebarevné trička, a pod.; v kombinaci s teniskami nebo například i takovými slunečními brýlemi.

Riflová sukně JUZD

Zdroj: juzd.com