Sukne s ružami sú obľúbeným vzorom nielen množstva žien, ale aj návrhárov. Prakticky sú stále v móde, rok čo rok sa objavujú v nových kolekciách odevných domov a obchodov. Ukážeme si tri rôzne sukne s ružami na dámach, ktoré vám ukážu s čím ich nosiť.

Čierna sukňa s ružami s volánom

Táto krásna sukňa s ružami čiernej farby americkej značky Gypsy Warrior má úzky strih a dobre tvaruje postavu. Hodí sa k bielemu topu s výrazným náhrdelníkom čiernej alebo ružovej farby.

Sukne s ružami

Zdroj: Gypsy Warrior

Biela sukňa s ružami

Biela sukňa, ktorá má na sebe výraznú potlač ruží (či už farbou, veľkosťou alebo zaujímavým dizajnom), sa hodí k bielej blúzke, pretože nechá sukňu vyniknúť. Vytknúť by sa možno dala, v takomto strohejšom outfite, farba lodičiek. Ak by však bola doplnená rovnako farebne ladeným módnym doplnkom, nepovieme ani slovo.

Sukňa s ružami biela

Zdroj: Forever 21

Čierna letná sukňa s ružami

Aj ASOS má v ponuke sukňu so šípovými ružami. Tentokrát bol na modelke použitý čierny top. Lodičky krásne ladia s farbou ruží na sukni.

Čierna sukňa s ružami

Zdroj: ASOS

Či už máte sukňu s výraznými veľkými ružami alebo takú s viacerými malými, zlaďte si ju farebne. Každá sa hodí k bielemu topu, dobrou voľbou je aj top vo farbe sukne, alebo vo farbe ruží (ak sú jednofarebné). Farbu ruží na sukni je dobré skombinovať s módnymi doplnkami ako napr. výrazným náhrdelníkom (1. obrázok) alebo lodičkami (3. obrázok). Dosiahnete tak sviežosť a farebnú vývážanosť.