Stres, množstvo práce a nedostatok času. Všetko sú faktory charakteristické pre dnešnú uponáhľanú dobu. Je ťažké prežiť ich psychicky, no o čo horšie, môžu sa prejaviť aj fyzicky. Preťaženie organizmu sa prejavuje kožnými ochoreniami, poruchami spánku či zlým trávením. Všetko však ešte nemusí byť stratené.

Lekárska kozmetika

© neznámy

Špecializovaná lekárska kozmetika

Prvým spôsobom ako vyzerať zdravo a mlado je použitie špecializovanej lekárskej kozmetiky. Tú nájdete na mnohých miestach Slovenska. Príkladom je lekárska kozmetika Bratislava – štúdio CosMed. Môžete si kúpiť výrobky na domáce použitie, pleťové masky alebo kozmetiku na liečbu dermatologických defektov, napríklad akné. Alebo sa zveríte do rúk odborníkom. Kvalitná lekárska kozmetika a profesionálny prístup spravia zázraky. Čistenie pleti, peeling, masky na úpravu farby pokožky a mnoho ďalšieho, to je len zlomok toho, na čo môžete lekársku kozmetiku použiť.

Masážna podložka

Pleť v poriadku už máte, treba pomôcť aj skrytým neduhom vášho tela. Ak vás trápi stres, migrény, nespavosť, obezita či bolesti chrbta z dlhého sedenia v práci, riešenie je tu. Je ním Vario masážna podložka. Položíte si ju do svojho obľúbeného kresla a necháte sa rozmaznávať príjemnou masážou. Masážna podložka pomáha na všetky uvedené neduhy a má ešte jeden veľký plus. Jej používanie je mimoriadne príjemné. Zaisťuje prevenciu a zvyšuje odolnosť vášho organizmu. Pomáha pri stuhnutej šiji a vy zaručene oceníte jej relaxačnú funkciu. Nie je nič lepšie ako robiť niečo čo je príjemné a zároveň zdraviu prospešné. S Vario masážnou podložkou to zažijete na vlastnej koži.

Bude se vám také líbit: