Slyšely jste již o české kosmetice Ryor? Tato značka vyrábí kosmetiku s přírodními extrakty. Existuje již od roku 1991 a dodnes je rodinná firmou, která si zakládá na svých výrobcích. Zákazníci u této značky najdou vysoce kvalitní produkty za přijatelné ceny! Ryor se specializuje na výrobky ošetřující pleť a tělo a také i profesionální řadu pro kosmetické salony.

U této značky si přijde každý zákazník na své. Ať už máte problematickou, smíšenou, mastnou, suchou nebo citlivou pleť – vyberte si pro vás ten nejvhodnější výrobek. Produkty Ryor kosmetiky mají opravdu široký záběr. Je ale opravdu důležité zvolit ten správný, v opačném případě by vám péče mohla i uškodit! Pečlivě si přečtěte veškeré informace a nebojte se zeptat odborníků!

My bychom se dnes rádi zaměřili na jeden ikonický a populární produkt – peeling na obličej.

Proč je peeling tolik důležitý pro vaši pleť

Pomocí peelingu na tvář odstraňujete vrchní odumřelou vrstvu buněk, což je velmi důležitý proces. Pokožka se neustále obnovuje a vyměňuje, stejně jako u hadů, kteří se čas od času svléknou z kůže. Buňky se na povrchu kůže neustále vrství a tvoří se nám odlupující šupinky. Těch se chceme zbavit, abychom docílili jemné a hebké pokožky. Docílíte tedy regenerace kůže a odměnou vám bude krásná pleť.

Navíc je nutné si uvědomit, že v průběhu dne se nám na pleti usazují nečistoty z ovzduší a my sami si saháme nevědomě rukou na obličej a předáváme na něj bakterie. Pleť je třeba neustále čistit a poté se nám odvděčí! Bude vypadat vitálně a zdravě! Právě peeling je skvělá cesta, jak naši pleť očistit.

peeling na obličej

Ať už trpíte na suchou, smíšenou nebo mastnou pleť – je pro vás peeling důležitý, proto na něj nezapomínejte. Obzvlášť důležitý je pro mastnou a smíšenou pleť, která je navíc problematická. Naopak ti, kteří mají spíše suchou pleť, by měli být opatrnější, aby si pleť nepoškodili. Vybírejte dostatečně jemný peeling pro citlivou pleť.

Peeling vás může zbavit akné nebo dokonce i odstranit pigmentové skvrny.

Jak často peeling provádět

Jelikož mladistvá pleť si více mastí a rychleji regeneruje, je třeba peeling provádět častěji. Například je vhodné jednou týdně. Starší pleť už to tolik nevyžaduje, přesto minimálně jednou za 2 týdny byste se měli najít ten čas na to.

Výběr toho správného peelingu

Vždy se pečlivě podívejte, pro jaký typ pleti je určitý peeling určen, a podle toho také vybírejte. Poté si už jen najděte chvilku sami pro sebe a jemně vmasírujte do pokožky. Po čištění není vhodné vystavovat pleť slunci a samozřejmě pokožku navíc hydratujte!