Náušnice pecky černé barvy jsou klasickou volbou mnoha žen. Jsou decentní, za to však velice pěkné. Černá barva se hodí téměř k jakékoliv jiné barvě. A nejen to, jestli máte více dírek v uších, můžete je mít jako doplňek k “hlavním náušnicím” bez obav, že by pokazili celkový dojem.

Náušnice pecky černé barvy

Náušnice pecky černé barvy, 4 modely (více o nich a dalších níže), koláž: www.kultmody.com

Náušnice pecky černé barvy značky Tribal

Šperky značky Tribal jsou hypoalergenní, barevně stálé a odolné. Jsou určeny zejména mladším nositelkám, o čem svědčí i jejich design. Pokud chcete klasiku a jednoduchost, a přitom hledáte něco do 200 kč, můžete zvoli něco podobného:

Tribal náušnice pecky černé

Tyto jednoduché náušnice pecky černé barvy zakoupíte na www.modnidoplnky.cz za 158 kč.

Náušnice pecky ve tvaru hrací kostky černé

Chcete vypadat originálně? Co takhle náušnice ve tvaru hracích kostek? Jsou dokonce levnější jako předešlé. Materiál je ušlechtilá ocel a kostky jsou vyrobeny z plastu.

Náušnice černé kostky

Tyto kostkové náušnice pecky koupíte na www.modnidoplnky.cz již za 59 kč.

Černé náušnice pecky ve tvaru slzy

Kruh nebo kostka jsou základními tvary. Menší obměnou může být tvar slzy. Slzy však nemusí být vyjádřením neštěstí, mohou to být i slzy radosti a štěstí. Tvar slzy nebo kapky je příjemný a jeho křivky ladí s křivky uší.

náušnice pecky slzy černé

Peckové náušnice ve tvaru slzy, značka: Oliver Weber, cena: 340 kč, zdroj a možnost koupě: www.sperky.cz

Náušnice pecky černé perly

Černé perly jsou drahým artiklem, proto nikoho nepřekvapí, že se používá náhražka, nejčastěji syntetické perly z umělého materiálu. Následující náušnice s tvarem perly jsou typickým příkladem tohoto druhu náušnic:

Perlové náušnice černé pecky

Zakoupit je můžete v e-shopu sperky.cz za 341 kč. Nejsou však vhodné pro alergičky.

Náušnice pecky černé barvy Calvin Klein

Calvin Klein je známou značkou v oblasti módy a módních doplňků. Jejich šperky se vyznačují svou jednoduchostí a elegancí. Ušlechtilá ocel je základem, některé jsou i stříbrné a zlaté. Z aktuální kolekce vybíráme tyto dva modely:

První model vyroben kromě oceli i z černého krystalu. Rozměr je 1 x 0,9 cm.

Calvin Klein - náušnice pecky černé

Calvin Klein černé náušnice pecky, cena: 1960 kč, zakoupit můžete na www.sperky.cz.

Další model má také jednoduchý design. Materiálem je však v tomto případě černé sklo, co se projevilo i na ceně. Opracování je velice precizní a zapínání je posunuto ze středu trochu směrem nahoru.

náušnice pecky černé Calvin Klein

Značka: Calvin Klein, cena: 1960 kč, zakoupit můžete na www.sperky.cz

Náušnice pecky černé barvy by neměli chybět v žádné šperkovnici. Jsou dobrou volbou na běžné nošení i na jiné příležitosti jako oslavy či mejdany. Jaké nosíte vy?

Bude se vám také líbit: