Pandora je dánská značka, která je v oblasti šperkařství známá po celém světě. Každý touží mít její věhlasné kousky. Její kolekce jsou vždycky velkým překvapením a lidé z celého světa na ně netrpělivě čekají. Co na nás připravila teď a co se chystá odkrýt již v tomto měsíci?

Novou kolekci se Pandora chystá odkrýt již 15. března. V této kolekci se mistři v Pandoře rozhodla přijít s něčím výjimečným. Okouzlí nás zlatým leskem. Královským třpytem a noblesou. Nová kolekce dostala jméno shine (svit). Tento název má vystihnout to, co v přicházející kolekci nalezneme a na co se zaměřuje. Už to nebudou pouze jednoduché motivy. Tato kolekce má příběh. Neoslavuje jen lesk a zlato. Jejím hlavním motivem jsou královny včely. Vzor včelích pláství pronikl do všech nově navržených šperků. Symbolizuje to spojení s přírodou. V těchto kovech to vzbuzuje originální jemnost. Mezi novými šperky bude také motiv včely a další varianty vyobrazení prostředí včel.

šperky náramek Pandora

Náramek značky Pandora. © Pandora

Co od této kolekce můžeme očekávat?

Kolekce se skládá ze stříbrných šperků pozlacených 18 karátovým zlatem. Pandora se s ní rozhodla odtrhnout od klasických motivů a udělat malý risk. Zlatý lesk tedy tentokrát nespojila s kovem, nýbrž s přírodou. V této kolekci narazíte na mnoho rozličných kousků. Vyberou si lidé toužící po něčem trochu odlišném. Vyberou si lidé, kteří na sebe chtějí trochu upozornit. Vyberou si však rovněž lidi, kteří chtějí svůj outfit jen jemně podtrhnout. Nová kolekce je tu zkrátka pro každého. 

špeky kolekce Pandora 2018

Z kolekce Shine si vybere každá. ©Pandora

Samy šperky jsou dokonce každý originály. Jejich detaily jsou dokonce ručně dokončované. Jejich zlatá barva je opravdu sytá a lesk ostrý.

Pokud již dlouho otálíte s koupí nějakého šperku, teď je pravděpodobně ta nejvhodnější situace.  Věříme, že nová kolekce sklidí nemalý úspěch a přidá našemu vzhledu. Pandora je opravdu jednička na trhu a nová kolekce ji vynese ještě výš.