Červené kabelky jsou oblíbenou barvou kabelek nejen v létě, ale i v zimě. Celoroční, z módy nevycházející, barva předurčuje takovéto kabelky na univerzální módní doplňek. V tomto článku vám ukážeme 10 červených kabelek na různé příležitosti a z různých materiálů.

1. Červená kabelka Moschino

Moschino není jen značka oblečení nebo parfémů, ale i kabelek. Tato textilní kabelka červené barvy je menších rozměrů. Uvítáte ji na procházkách letním večerem k šatům nebo i večer na diskotéku. Na to, že tato kabelka není z pravé kůže, je její cena dost vysoká, a to téměr 10 500 kč.

Moschino červená kabelka

Červená kabelka značky Moschino menších rozměrů. © Moschino, zdroj: www.moschino.com

2. Světle červená kabelka Fendi

Fendi, italská módní značka, která je známá používáním nejlepších materiálů, nezaostává za svým jménem ani při této kabelce. Je z telecí kůže s krásným zapínáním s logem – dvojitým F. Je určena na nošení v ruce, zejména se hodí do situací, ve kterých musíte vypadat elegantně.

Červená kabelka Fendi

Červená kabelka Fendi z telecí kůže. © Fendi, zdroj: www.fendi.com

3. Bottega Veneta červená cestovní taška

Bottega Veneta, další italská módní značka, která má svůj původ nedaleko Benátek. Vybrali jsme na ukázku tuto cestovní tašku ve stínované červené barvě vyrobenu z pravé kůže. Nosit ji můžete jak na cestování, tak například i do posilovny. Úložného prostoru má dostatek.

Červené kabelky bottega veneta

Červená cestovní taška značky Bottega Veneta. © Bottega Veneta, zdroj: www.bottegaveneta.com

4. Lesklá červená kabelka Kara

I Česká republika se může pochválit výrobou kabelek. Ta následující je značky Kara. Je lesklá, z pravé kůže s jednoduchým designem. Má velká ucha, proto ji oceníte do práce, po které někdy zajdete na menší nákupy.

Červená kabelka Kara

Červená kabelka české značky Kara z pravé kůže. © Kara, zdroj: www.kara.cz

5. Extravagantní kabelka červené barvy

Tato extravagantní kabelka je značky Braccialini, opět původem z Itálie, ve tvaru automobilu. Nechybějí ani pneumatiky a otevírá se na místě, kde mají auta kufr. Další extravagantní kabelky Braccialini najdete v našem článku na toto téma ZDE.

Kabelka Braccialini červená

Červená kabelka Braccialini ve tvaru auta. © Braccialini, zdroj: www.braccialini.it

6. Lakovaná červená kabelka Armani Jeans

Armani Jeans je odnož známého módního domu Emporio Armani. Armani Jeans má ve svém portfoliu kromě džín i kabelky. Jedna z nich je i tato lakovaná kabelka typu shopper určena na větší nákupy. Ale i tak vám doporučujeme nepřetěžovat ji. Materiálem, ze kterého je vyrobena, je stoprocentní PVC. Její cena se pohybuje kolem 3 000 kč.

Armani Jeans červená taška

Armani Jeans červená lakovaná taška nejen na nákupy. © Armani Jeans, zdroj: www.armani.com/us/armanijeans

7. Červené kabelky ALDO

I kanadská módní značka ALDO má ve své nabídce červené kabelky. Vybíráme tuto hezkou určenou na každodenní nošení, s vyztuženým plochým dnem. Není z pravé kůže, za to je však levnější, měli byste se vtesnat do 2 000 Kč.

Aldo červené kabelky

Aldo červená kabelka na béžné nošení. © Aldo, zdroj: www.aldoshoes.com

8. Tmavě červená kabelka Gilda Tonelli

Tato kabelka je tmavě červené až rubínové barvy značky Gilda Tonelli. Je vyrobena v Itálii. Její hovězí kůže, ze které je vyrobena, je lakovaná a dodává kabelce elegantní šmrnc a lesk podobající se pravému rubínu.

Gilda Tonelli červená kabelka

Gilda Tonelli lesklá tmavě červená kabelka do ruky. © Gilda Tonelli

9. Červená taška značky Vega

I na Slovensku najdeme společnost, která vyrábí kabelky. Je ní Vega. Vybíráme tuto koženou cestovní tašku/kabelku, původně za 5 200 kč. Má dvě ucha na nošení v ruce, dá se nosit i na rameni a má zpevněné boky.

Červená kabelka Vega

Červená kabelka slovenské značky Vega. © Vega, zdroj: www.vegalm.sk

10. Valentino červená kabelka

Na závěr jako poslední kabelka značky Valentino. Tato krásná kabelka je vyrobena z kůže poníka, na které ještě zbyla srst. Ta byla upravena a potištěna leopardím potiskem. Není proto divu, že stojí 35 000 kč. Můžete ji nosit jak v rice, tak i na rameni. Na nošení nákupu v ní však zapomeňte, její rozměry jsou jenom 19 x 12 x 3 cm.

Valentino červená kabelka

Valentino červená kabelka z pony kůže se srstí. © Valentino, zdroj: valentino.com