Nosíte rády kabelky? A hledáte nějakou novou, která by se hodila do vaší sbírky? Nějakou, která bude módní a trendy po celé jaro a léto 2014? Nějakou, která na vás upozorní všechny kolem? Tak právě pro vás jsou následující tipy, jak si koupit zajímavou a elegantní tašku na nadcházející teplé dny.

1.tip – V jednoduchosti je krása

Jednoduché designy a styly kabelek bez zbytečných extravagantních prvků jsou prvním tipem na kabelky pro sezonu jaro léto 2014. Důraz se klade na kvalitu kůže a zpracování. Barva je teké rozhodující. Černá nebývá hitem léta, ale tento rok je tomu tak. Následující příklad je z dílny módní ikony Hermès:

Kabelky jaro léto 2014 Hermés

Kabelky jaro léto 2014, značka Hermès

A jaké jsou výhody kožených kabelek? Ty se dozvíte v článku Výhody kabelek z pravé kůže na www.modniarena.cz/inspirace/vyhody-kabelek-z-prave-kuze.html.

2. tip – Květinové vzory

Květinová kabelka nebo psaníčko k rozevlátým květovaným šatům aneb praktický a krásný letní den. Nezáleží na velikosti nebo použitých materiálech. Jde o zajímavost vzoru, potisku, barevnosti a jak tohle vše dokážete zkombinovat s vaším celkovým outfitem.

Kabelky jaro léto 2014 Dries van Noten

Dries van Noten a kabelka pro sezonu jaro / léto 2014

Givenchy kabelky jaro léto 2014

Psaníčko Givenchy pro jaro / léto 2014

3. tip – Zvířecí vzory kabelek pro jaro a léto 2014

Zvířecí potisky a vzory se opět vrací do módy a k tomu navíc s různými barevnými kreacemi, které stoprocentně zaujmou. Zároveň jsou elegantní a hodí se do jakékoliv společnosti.

Vanessa Bruno kabelka jaro 2014

Kabelka značky Vanessa Bruno pro jaro 2014 modré barvy s černým potiskem

Jean Paul Gaultier kabelka na jaro a léto 2014

Krásná kabelka značky Jean Paul Gaultier na sezonu jaro a léto 2014

5.tip – Mini kabelky jaro léto 2014

Ani při nákupu menší kabelky nebo psaníčka nebudete muset litovat. Hermès jich má na toto jaro plnou kolekci. Mohou mít různé barvy i tvary a stále budou dobře vypadat.

Hermes jaro léto 2014

Hermès mini kabelka světle hnědé barvy

Miu Miu ss 2014

Mini kabelka značky Miu Miu – sezona SS14

Chloé kabelka jaro léto 2014

Chloé kabelka pro jaro / léto 2014

Bude se vám také líbit: