Hledáte trendy v dámských kabelkách pro rok 2019? Tak tady jste na správném místě. Objevte, které designy, barvy a modely kabelek jsou v módě v roce 2019.

Podíváme se na stříbrné a tmavě zelené kabelky, kabelky oválné, ve tvaru válce i pyramidy. Dále si ukážeme módní materiály, taštičky na krk, i trendy peněženky a ruksaky.

Stříbrná, jako top barva kabelek 2019

V roce 2019 je top barvou stříbrná. Zaujme hned na první pohled, jelikož odráží světlo do všech stran a daleko. Ve svých kolekcích je mají Balmain, Gucci, Givenchi, Off-White a další.

damske kabelky 2019

Tmavě zelené kabelky

Další trendy barvou bude tmavě zelená a její další odstíny, jako petrolejová, emeraldová, olivová a další. Příkladem z přehlídkových mol z Milána a Paříže jsou třeba Fendi nebo Valentino.

barvy kabelek 2019

Okrouhlé tvary kabelek

Kdyby jste chtěly vědět, který tvar kabelek bude v roce 2019 nejvíce in, tak to jsou zajistě okrouhlé kabelky. Na módních molech v Itálii, Francii i v USA byly k vidění menší kabelky těchto tvarů, vybíráme modely od značek Moschino, Gucci a Balmain.

okrouhle dámské kabelky 2019

Kabelky ve tvaru válce

Válec je dalším tvarem, který bude letošku vévodit. Modely kabelek od značek Coach, Balmain a Calvin Klein jsou toho důkazem.

kabelky tvar valce 2019

rejina pyo kabelka valec

Kabelky tvaru pyramidy

Tvar pyramidy je opravdu netradičním tvarem, který je sice možná nepraktický, ale originální. S kabelkou ve tvaru pyramidy uděláte dojem!

kabelky damske 2019

Průhledné kabelky z plastu

Co se týče materiálu, stále častěji se mezi kabelkami objevuje plast. Ten tradičně využívají značky jako Moschino, Obag nebo Armani Jeans, ale přidávají se i další.

pruhledne tasky trendy 2019

Kožené kabelky 2019

Pokud jde o kůži, tak italské kožené kabelky hrají prim. Toto prvenství si udržují již pěknou řádku let, která se počítá na století. Když chcete luxusní a kvalitní kabelky, které budou mít i nadčasový design, tak kabelky z Itálie nebo Francie jsou tou nejlepší volbou. Podívejte sa na pár modelů z roku 2019 níže.

kabelky dámské

boss kabelka pro ženy

kozene kabelky 2019

Pletené kabelky

Pletenina, jako materiál vhodný na kabelky? Přesně tak, a nejen kabelky. Ale i ruksaky a tašky. A nemluvíme tu o retro nákupních taškách oblíbených za bývalého režimu, ale o moderních kouscích světoznámých módních domů, kupříkladu Chanel, Isabela Marant nebo Alberta Ferretti.

pletene kabelky 2019

Cestovní taštičky na krk

Cestování je hitem posledních let. Nikdy v historii lidstva nebyto tolik turistů a oblíbené destinace všude po světě hlásí přeplnění. I na tento kurz zareagovali známé značky a vytvořili modely “kabelek” na krk, které byly oblíbené začátkem 90-tých let. Podívejte se na pár příkladů od značek Erden, Burberry, Marc Jacobs nebo návrhářky Gabriely Hearst.

letošní trendy kabelky

kabelky trendy 2019

Peněženky pro rok 2019

V roce 2019 budou stále v módě klasické kožené peněženky, peněženky netradičních tvarů a v létě výrazných barev, jako třeba žlutá, růžová, fialová nebo tyrkysová.

dámské peněženky 2019

Růžová kožená peněženka značky Moschino:

penezenka moschino pro ženy

Zdroje koláží: glowsly.com