Jak jinak může žena dovést svůj outfit k dokonalosti než pomocí kabelky! Přinášíme vám exkluzivní módní trendy pro jarní a letní sezónu 2015. Trendy kabelky jaro/léto 2015 jsou hravé a barevné. Přesvědčte se sami, co si pro vás návrháři připravili.

Trendy kabelky jaro/léto 2015.

Trendy kabelky jaro/léto 2015. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Crossover kabelky

Základem crossover kabelek je pohodlí a praktičnost. I tyto klasické kabelky, které mají všestranné využití, jsou v roce 2015 předmětem experimentování. Rag & Bone na své show předvádějí zkrácený popruh, čímž se kabelka dostává do výšky hrudníku a lépe je tedy definuje název crosschest. Givenchy a Michael Kors se inspirovali 70. léty, zatímco značka Burberry sází na klasiku. Nenechte si ujít ani úzké kabelky se vzorem hadí kůže podle Marca Jacobse.

Crossbody kabelky 2015

Crossbody nebo spíše trendy crosschest kabelky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Retro kabelky i klasika

Retro je samozřejmě módní i nadále. Na svých přehlídkách se jím inspirovali například Michael Kors, Dolce & Gabbana nebo Fendi. Pokud vyznáváte ženskou klasiku, vsaďte na Armaniho, Valentina nebo Pradu. Návrháři si vyhráli s tvary, materiály i detaily. Příkladem může být velmi módní aplikace kožešiny nebo třásní ve stylu 70. let. V oblibě zůstaly i „pytlovité“ tvary kabelek, jak nám potvrzují Kenzo, Victoria Beckham i Gucci.

Kabelky kožešina jaro léto 2015

Módní kožešinky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Bucket kabelky 2015

Bucket – kabelky “pytlovitého” tvaru jako jeden z trendů pro kabelky jaro/léto 2015. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Elegantní „boxy“

Geometrie a hrany, tím se vyznačuje tato novinka, která spíše připomíná kufřík. Módní jsou „boxy“ barevné á la Dolce & Gabbana i opět s motivem hadí kůže. Délkám popruhů se meze nekladou. Můžete je nosit v ruce jako elegantní dáma nebo sportovněji na dlouhém popruhu, zkrátka jak se vám zlíbí.

trendy kabelky jaro léto 2015

Trendy geometrické boxy. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Barvy a velikosti

Také rok 2015 s sebou přináší módu kabelek malinkých i velkých. Dokonce se můžeme dočkat nošení více kabelek současně. I klasická psaníčka procházejí změnou – zvětšují se. Popularitu si udržují i malé dámské batůžky.

velká psaníčka jaro leto 2015

Velká psaníčka. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Jaro a léto 2015 patří barvám, proto nepřekvapí populární květinové potisky. Silně trendy se stávají army motivy ve stylu Marca Jacobse.

Kabelky květinový potisk trendy 2015

Květinové potisky. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Army kabelky

Army styl. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Extravagantní trendy kabelky jaro/léto 2015.

Rok 2015 je ve znamení novinek a extravagance, což platí i pro kabelky. Co si pro nás slavní návrháři přichystali? Motivy ze zahrady, jednoduché linie i složité kompozice. Přesvědčte se sami!

Extravagantní kabelky 2015 jarní letní

Extravagantní kabelky se zahradními motivy. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Extravagantní kabelky trendy pro jaro a léto 2015

Extravagantní kabelky jako trend pro sezónu jaro/léto 2015. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Extravagantní kabelky jaro léto 2015

Extravagantní kabelky jednoduchých linií – trendy kabelky jaro, léto 2015. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com