PR článek: Dámy, už jste slyšeli, že za značkové kabelky již nemusíte utrácet několik tisíc korun, ale že vám bude stačit pouze několik stovek. Pořiďte si značkovou kabelku doslova za hubičku. O jaké značky kabelek se jedná a kde takové kabelky lze zakoupit? To se dozvíte na následujících řádcích.

Kabelky Vans

Velice kvalitními a elegantními kabelkami jsou značkové kabelky Vans, které zakoupíte dokonce i za 750 Kč. Tyto kabelky disponují dostatečným prostorem pro vaše cennosti. Většinou kromě hlavní kapsy obsahují také několik postranních přihrádek či kapsiček uzavíratelných zipem.

Kabelka Vans

Kabelky Fox

Dalšími kabelkami, pro jejichž koupi nemusíte do peněženky sahat příliš hlubokou, jsou elegantní kabelky Fox, jež jsou často zdobeny kovovými doplňky, které dodávají kabelce ten správný šmrnc. Kvalitu kabelky Fox podtrhuje mimo jiné také příjemná saténová podšívka a materiál, z něhož je kabelka vyrobena. Vesměs se jedná buďto o nylon nebo polyuretan.

Kabelka Fox

Kabelky Dakine

Finančně vás rozhodně nevyždímají ani po designové stránce velice povedené kabelky Dakine, která vás ohromí vnitřním prostorem, jehož objem činí klidně i 25 litrů. Kabelky značky Dakine vás nevyjdou ani na tisíc korun, a díky svým barvám se hodí prakticky ke každému oděvu.

Kabelka Dakine

A kde že tyto krásné kabelky zakoupíte? Například v internetovém obchodu se značkovým oblečením a módními doplňky www.Bigboardshop.cz.

Bude se vám také líbit: