Víte dámy, které módní doplňky jsou v roce 2019 in? Které kabelky, šperky, boty nebo hodinky se objevili na módních molech s oblečením pro sezónu 2019? Zjistěte odpovědi v tomto přehledu trendy módních doplňků, které jsme pro vás připravili.

Doplněk č. 1 – Kabelky

Kabelka, módní doplněk žen “number one”. V roce 2019 jsou trendem pro sezónu jaro/léto mini kabelky. Možná si povíte, že nejsou praktické, ale pokud do nich nacpete vše nezbytné, máte vyhráno.

trendy dámské doplňky 2019

Zdroj: www.thetrendspotter.net

Na módních molech a nových kolekcích jsme mohli vidět i trochu ulítlé trendy, jako průhledné kabelky, kabelky na pásek, tašky ve tvaru lahve, a další. Praktičtější jsou ale ty, které se objeví v prodeji pro běžné lidi. Kupříkladu jako tyto tři na obrázku níže. Vlevo je zajímavá designová kabelka od Alexandra McQueena, která je jakoby vložena do kovového stojánku a má madlo ve vzhledu řetězu na ozubená kola. Uprostřed je kožená kabelka značky Burberry v černé barvě, se zlatým nápisem. Vpravo je dámská kabelka Michael Kors v zelené barvě se zatahovacím páskem, uchem na držení v ruce i popruhem, vyrobena z pravé kůže.

trendy dámské kabelky 2019

© Alexander McQueen, Burberry, Michael Kors

Dalším trendy typem jsou proutěné kabelky. Ideální doplněk nejen v létě, jako můžete vidět na fotkách níže.

dámské kabelky 2019 trendy

Zdroj: www.thetrendspotter.net

Doplněk č. 2 – Boty

V roce 2019 jsou in fialové a purpurové boty. Lodičky, kozačky, gumáky, tenisky, baleríny, … všechny typy dámských bot. Fialová není úplně běžnou barvou, kterou bychom na ulicích vídávali. Je luxusní, poutá pozornost, působí energicky, ba až mysticky. Můžete ji nosit jen tak, nebo zkombinovat s nečím stejnobarevným.

trendy dámské boty 2019

© Indigital.tv

Doplněk č. 3 – Hodinky

Náramkové hodinky jsou stále v kurzu. Není tomu jinak ani v roce 2019. I když je pravdou, že hodinky si neprocházejí rychle se měnícími módními trendy, jsou jisté náznaky, kam se jejich design ubírá. Jeden směr pokračuje v jednoduchosti, druhý v zdobenosti. My jsme pro vás vybrali tyto dámské hodinky s jednoduchým designem: zleva Michael Kors, zlaté hodinky s perleťovým ciferníkem, zdobené kamínky, uprostřed modré silikonové hodinky se stříbrnými ručičkami hodinek, značky Guess a nakonec hodinky Festina s moderním ciferníkem s chronografem a římskými číslicemi v starorůžové barvě.

dámské hodinky 2019

© Michael Kors, Guess, Festina

Doplněk č. 4 – Brýle

V roce 2019 jsou v kurzu mega brýle. Sluneční brýle s nadprůměrně velkými skly. Pro následování tohoto trendu jsou vhodným typem brýlí pilotky, nebo-li aviator brýle. Zleva zrcadlové brýle značky Tod’s, uprostřed sluneční brýle od Christiana Diora s oranžovými skly a naprvo další zrcadlovky, značky Rick Owens.

trendy dámské doplňky 2019 brýle sluneční

© Indigital.tv

Doplněk č. 5 – Velké šperky

Po velkých brýlých tady máme nadrozměrné šperky. Rok 2019 se bude nést v duchu pompéznosti (nepočítáme-li trend mini kabelek). A když mluvíme o špercích, máme na mysli vše – od prstenů, přes náramky a náhrdelníky, až po náušnice. Na fotce níže jsou vlevo zdobené náušnice od Ralpha Laurena v orientálním s mnoha kamínky, uprostřed zlatý náramek s obrovským srdcem od značky Escada a nakonec se předvedl Oscar de la Renta s řetězovým zlatým náhrdelníkem zdobeným dvěma skarabeusy.

dámské šperky bižuterie 2019

Zdroj: www.elle.com, © Getty

Doplněk č. 6 – Klobouky

Každým rokem je v popredí nějaký jiný typ klobouku. Letošek to jsou zejména kloboučky s rafinovaným zahalením obličeje, doplněným o síťku, nebo krajku, či jiné zdobení. Na fotce níže to jsou zleva Marc Jacobs, Céline, Erdem a Simone Rocha, všechny v černé barvě.

trendy klobouky 2019 módní doplňky

Zdroj: www.glowsly.com

A rovněž klobouky, jaké vídáváme na rybách, ale v různých barvách, s potisky, s logy a podobně. Na obrázku níže to jsou zleva značky Rejina Pyo, Etro a Sportmax.

dámské klobouky 2019

Zdroj: www.glowsly.com