Hodinky jsou, i když se to možná někomu nezdá, stále moderním a zároveň i funkčním módním doplňkem. V tomto článku si představíme pánské hodinky z černé chirurgické oceli více značek v jejich aktuální nabídce. Černá ocel je totiž stylová a vyjadřuje mužnost a dravost.

Cerruti pánské hodinky z černé oceli

Tyto pánské hodinky z černé oceli značky Cerruti se čtvercovým ciferníkem pohání Miyota strojek. Váží 203 gramů a jejich prodejní cena se pohybuje kolem 400 € (10 000 Kč). Kódové označení: CRB013F221G.

Pánské hodinky černé - Cerruti

Hodinky značky Cerruti černé barvy. © Cerruti

Hodinky značky Citizen

Tyto hodinky značky Citizen jsou napájené solární energií (Eco-Drive ring). Dokáží zobrazovat i datum a zaobstarat si je můžete za hezkou sumu kolem 220 € (cca. 5 900 Kč).

Pánské hodinky z černé oceli

Hodinky z černé oceli značky Citizen. © Citizen

Masivní hodinky Diesel

Tyto zajímavé hodinky značky Diesel jsou vlastně unisex. S průměrem ciferníku 46 mm se však hodí spíše mužům. Jejich cena se pohybuje kolem 160 € (4 300 Kč).

Diesel hodinky pánské černé

Pánské hodinky černá ocel, značka Diesel. © Diesel

Festina hodinky z černé oceli pro pány

Tento model hodinek značky Festina (Festina Tour de France 07) byl vytvořen při příležitosti stého výročí světoznámých cyklistických závodů Tour de France. Jsou s datumovkou, stopkami a alarmem a pořídit si je můžete přibližně od 300 € (8 100 Kč).

Festina hodinky pro pány

© Festina

Hodinky Fossil

Tyto krásné pánské automatické hodinky značky Fossil jsou dokonalým módním doplňkem. Mají průsvitný ciferník a tak můžete pěkně sledovat, co se “děje” uvnitř. Cena 225 $ (4 800 Kč), kódové označení: ME3022.

Černé pánské ocelové hodinky Fossil

© Fossil

Jacques Lemans černé hodinky

Pánské černé hodinky Jacques Lemans s klasickým dizajnem jasou taky automatické a vodotěsné až do 100 metrů pod hladinou vody. Pořídíte si je za 440 € (11 900 Kč, na amazonu i za 7 500 Kč). Dodávají se i s vyměnitelným silikonovým řemínkem.

Jacques Lemans černé ocelové hodinky

Hodinky Jacques Lemans. © Jacques Lemans

Pánské hodinky Police z černé oceli

Pánské hodinky Police s produktovým označením PL13449 a názvem “Matrix” jsou reprezentantem aktuální nabídky hodinek pro pány této značky. Ciferník má rozměry 40 x 32 mm. Cena těchto hodinek se pohybu od 200 € (5 400 Kč) výše.

Pánské hodinky z černé oceli značky Police

Hodinky Police z černé oceli. © Police

Bude se vám také líbit: