zara logo
© ZARA

Zara – historie

Zara je módní dům, jehož původ je v Španělsku, se sídlem ve městě Arteixo. Amancio Ortega a Rosalie Mera založili první obchod v roce 1975. Věnují se zejména prodeji oblečení a módních doplňků. Své obchody dnes rozšířily téměř 90 zemí světa s více než 2 000 prodejnami.

Zara – móda, obchody a víc

Dnes v obchodech značky Zara najdeme dámské, pánské a dětské kolekce oblečení; vedle nich i velmi příjemné a osvěžující vůně parfémů. Zara představuje opravdu trendy značku. Navržené módní kolekce jsou nápadité, působivé a elegantní. Střihy jsou jednoduché a cítit v nich známky minimalismu. Nic přehnaně vzorované nebo příliš barevné. Zara nabízí jak oblečení pro denní nošení, tak i sportovní kousky, a nakonec i slavnostní modely. Pánské obleky jsou krásné sadnou jako ulité, většinou však štíhlým vysokým pánům. Šijí je totiž v slim formě. Samozřejmě i pro dámy se zde najdou krásné společenské šaty. Ať už koktejlové nebo volné letní šaty.

zara dámská kolekce oblečení

Dámská kolekce oblečení značky ZARA. © Zara

zara pánská kolekce oblečení

Módní kolekce oblečení pro muže značky ZARA. © Zara

Při návrzích dětských kolekcí designéři mysleli i na ty nejmenší. Najdete zde oblečení pro úplné novorozence, ale školkaři i školáci se také mohou vyřádit. Kromě různých módních kousků, Zara nabízí i módní doplňky v podobě kabelek, náušnic, náramků, či náhrdelníků a bot. Samozřejmě vždy jsou to sezónní záležitosti. Pokud jste milovníkem módy ze Zary, postačí návštěva jen tohoto obchodu a kompletně se obléknete.

Cenově Zara nepatří k těm nejlevnějším značkám. Představuje spíše cenový střed. Dá se počkat na sezónní výprodeje a vyhlédnuté kousky budou mnohem dostupnější.

Zara – odkazy

Domovská stránka: www.zara.com

Oficiální Facebook stránka: www.facebook.com/Zara

Oficiální Pinterest stránka: www.pinterest.com/zaraofficial