Návody na nehty jsou oblíbeným zdrojem podnětů na nový design vašich nehtů. Teď vám přinášíme 5 kreativních návodů, které se nám velice líbí.

1. Nehet jako cukrový bonbón

5 kreativních návodů na krásné nehty

Postup je jednodušší jak se na první pohled může zdát. Vystřihněte si z lepící pásky úzké proužky a nalepte si je nehet, na kterém již máte podkladovou barvu. Nalakujte, nechte chvíli tak a ještě před uschnutím laku odlepte kousky pásky. Výslední efekt je skutečně jedinečný.

Návod na krásné nehty

Zdroj: pshiiit.com

2. Leopardí nehty

Zvířecí vzory letí nejen tento rok. Tak proč je nezkusit i na nehtech? Takto malovanými nehty okouzlíte vaše okolí. Budete potřebovat 3 různobarevné laky na nehty a jeden průsvitný. Pak ještě párátko, kterému ztupíte konec. Pro dokonalý design jako na obrázku si nejdříve nalakujte nehty podkladovým lakem. Pak nalakujte konce bledší hnědou barvou a nechte uschnout. A teď ta nejdůležitejší část – leopardí puntíky. Naneste černý a hnědý lak na nenasákavý papír, plast, sklo. Párátkem pak namáčejte jednotlivé barvy na nehty jak to vidíte v návodu níže. Budete potřebovat trpělivost a praxi. Časem se zdokonalíte natolik, že to bude pro vás hračka. Můžete experimentovat i s různými barvami (červená, žlutá, modrá, …), nejlépe podobných odstínů. Budeme rádi, když nám své leopardí nehty přiložíte do komentáře pod článkem (máme samozřejmě na mysli fotku).

Zdroj: weibo.com

3. Nehty jako obláček

Obláčkové nehty si uděláte jednodušeji jako leopardí. Prakticky nepotřebujete žádnou jinou pomůcku jenom tři barvy laků, které budete postupně nanášet na nehty v malých odstupech. Pro lepší představu viz obrázek níže.

Zdroj: N/A

4. Káro a jemu podobné nehty

Káro je oblíbeným vzorem mnoha žen i dívek. Co takhle zaexperimentovat a zkusit tento zajímavý design nehtů? Kromě laků se vyzbrojte trpělivostí a pevnou rukou. Nebo požádejte někoho o pomoc. Kárované nehty se hodí do školy i do práce.

Zdroj: instagram.com/naildecor

5. Nehty à la obvaz

Posledním kreativním nápadem jak si nabarvit nehty je vzor podobný obvazu. Postupujte podle návodu níže. Jak můžete sami vidět, není třeba dokončovat barevný proužek až po okraj, protože ho překryje následující barva.


Zdroj: www.gosteieagora.com