Šestiúhelníky připomínají včelí plástve. Je to netradiční dekorativní prvek na nehty. Použijete-li ho při lakování svých nehtů, docílíte originalitu v jednoduchosti. Zde je pár příkladů s fotogalerií.

Nehty s včelím vzorem – žluto černé provedení

Snad nejhezčí spracování nehtů se vzorem včelích pláství je následující design. Byl použit žlutý a černý lak. Vše bylo ručně malováno tenkým štětcem, kromě šestiúhelníků, které byly vytvořeny razítkovou metodou.

razítková metoda lakování nehtů

© a zdroj: www.chalkboardnails.com

Šestiúhelníkový vzor na nehtech s modrým lakem

Tmavě modrá barva laku na nehty vypadá krásně v kombinaci se zlatou. A protože je toto článek o nehtech se šestiúhelníky, zlatým vzorem budou právě ony. Následující design byl vytvořen pomocí laku s třpytivými kousky ve tvaru šestiúhelníků, které byly opatrně rozmístěny po ploše nehtů. Takto byly vytvořeny různé kreace vzorů.

modrý lak třpytky

© a zdroj: clubedasesmaltadas.com.br

Zlaté šestiúhelníky s černým lakem

Další případ, při kterém byly použity šetiúhelníky ze speciálního laku na nehty. Tentokrát byl použit černý lak. Nezapomeňte zatřít průsvitnou ochrannou vrstvou.

černý lak na nehty se zlatou

© a zdroj: eeveenails.wordpress.com

Další včelí nehty

A máme tady další design vytvořený pomocí razítka. Základní žlutá je ze tří vrstev, další je třpytivý zlatý lak nanesený pomocí razítka, následuje průhledný krycí vrstva. Včela je také vytvořena razítkovou technikou.

lak na nehty razítko

© a zdroj: www.coloresdecarol.com

Zlaté a stříbrné šestiúhelníky

Tyto dva další příklady na šestiúhelníky na nehtech byly vytvořeny opět razítkovou metodou. První z nich má zlatý lak na nehty se všemi plástvemi prázdnými. Druhý má některé plástve vybarevné na černo. Který design se vám líbí víc?

Šestiúhelníkové nehty zlaté

© a zdroj: polish-blue-my-mind.blogspot.com

Šestiúhelníkové nehty stříbrné

© a zdroj: oflifeandlacquer.com