Líbíte se ráda? Milujete lakování nehtů a každý týden máte jiný vzor? Určitě se nechte inspirovat hity tohoto podzimu.

Proužkujeme na nehtech

lakovani-nehtu-prouzky

lakovani-nehtu-prouzek

Prvním trendem letošního léta jsou rozhodně proužky. Svislé proužky slučí nehtům nejvíce. Je to jako u oblečení, svislé proužky opticky zeštíhlí vaše nehty. Jestli však máte krásné štíhlé nehty, pak rozhodně není důvod proč se bránit vodorovným proužkům, které také vypadají velmi pěkně. Krásně vypadají pastelové kombinace barev.

Výrazný look pro vaše nehty

lakovani-nehtu

lakovani-nehtu

Další hit léta není zas takový trend, drží se na vrcholu už třetí sezónu a je víc a víc oblíbený. Pokud jste mu ještě nepodlehla, tak jej zkuste a uvidíte, že se bez něj příště neobejdete. Je to velmi jednoduché. Všechny nehty nalakujete stejnou barvou nebo stejným vzorem, jediný prsteníček bude jiný, bude excelentní. Velmi často jsou používány pastelové odstíny a výrazně nalakovaný právě prsteníček. Použít na něj můžete zajímavý vzor, hodně třpytek, nálepky, prostě cokoliv, co se vám líbí.

lakovani-nehtu

Někdy se používá i opačné lakování, kdy všechny nehty jsou výrazné, jenom prsteníček je v nude stylu.

Dvojí stínování pro vaše nehty

Stínování je složitější, než obyčejné lakování. Bát se toho však nemusíte, na internetu je spousta návodů, jak na tuhle krásnou metodu lakování. První metoda stínování je přechod barvy od tmavé až po světlou. Druhá metoda je jednodušší. Stačí každý nehet namalovat jiným toném, malíček nejtmavší a palec nejsvětlejší. Nezapomeňte, že na stínování potřebujete víc než jeden odstín laku.

Třpytící se nehty

lakovani-nehtu-trpitky

Třpytky byly a vždy budou módní ikonou. Pokud to s nimi umíte a nepřeženete to, pak určitě vaše nehty vyniknout. Velmi pěkně vypadají s lakem ve stejném odstínu. Navíc mají jednu velkou výhodu, když se kousek laku odloupne, hned tak to někdo nepozná.

lakovani-nehtu-mix

Velmi pěkně vypadá i spojení všech metod dohromady. Nemyslíte?

Zdroj fotografií: http://nailartgallery.nailsmag.com/, autoři: OnglesLumineux, JHines, Pinkcrayan