Přinášíme vám přehled nehtových trendů pro jaro a léto 2014. Každou sezonu se trendy mění i v oblasti nehtů, pojďme se spolu podívat na nehty jaro/léto 2014.

Zdobená bílá – nehty jaro/léto 2014

Prvním trendem je zdobená bílá barva nehtů. Zdobení by mělo být decentní, no zároveň stále viditelné. Na obrázku níže vidíte příklad jak by takovýto styl mohl vypadat. Podklad je bílé barvy a na něm stříbrné zdobení přes nehet na šířku. Použité zdobení může být speciální nálepka, proužek lesklého tenkého papíru nebo i rozumně umístěné třpytky a různé krystalky. Samozřejmostí je bezbarvý krycí lak.

nehty-jaro-leto-2014-bila-barva

Nehty pro jaro/léto 2014 – zdobená bílá, zdroj: www.harpersbazaar.com, © Imaxtree

Se zdobením se můžete vyhrát a použít i zdobící pero, podobně jako manikérka Shelley Burns – nápad i provedení je jednoduché, možná jste ho už někdy měli i vy na svých nehtech.

nehty trendy pro jaro a léto 2014

Zdobená bílá jako trend pro nehty na jaro a léto 2014, © Color Club

Kruhové vzory

Kruhové vzory jako soustředné kruhy, půlkruhy nebo i ovály jsou dalším trendem na nehty pro jaro a léto 2014. Podmínkou jsou alespoň tři barvy laků. Jaro je svěží, plné květin a tím pádem oživíte i své nehty.

Nehty jaro - léto 2014

Bílo-modro-černý lak na nehty, © Creative Nail Design/www.cnd.com

Trendy na nechty jar - leto 2014

Vícebarevný lak s kruhovým vzorem, © Creative Nail Design/www.cnd.com

Metalický lak v módě i počas sezony jaro/léto 2014

Metalické barvy zůstanou v módě i další sezonu, stejně jako tomu bylo tuto poslední. Vhodnou volbou jsou stříbrné a zlaté barvy laků na nehty. Barva nemusí být třpytivá, použit můžete i matné.

nehty jaro/léto 2014

© N/A, módní přehlídka Phillip Lim pro jaro 2014

Zlatý lak na nehty

© www.swatchandlearn.com

Proužkové detaily na nehtech

Proužky na nehtech jsou dalším nehtovým trendem pro jaro a léto 2014. Není nic jednoduššího jako vytvoření rovného proužku – ovšem za předpokladu použití lepící pásky. Proužky však nemusjí být dokonalé. I takové namalované volnou rukou budou vypadat hezky pokud si je zladíte se svým outfitem.

Proužky na nehtech - nehty s proužky

Proužky na nehtech – nehty s proužky pro jaro/léto 2014, © Imaxtree

Černo-bílé nehty s proužky

Miss Pop for Ciaté, © Imaxtree

Barevné měsíčky na nehtech

Nalakujte si barevným lakem jenom měsíčky nehtů a na zvyšek použijte bezbarvý lak a budete vypadat jako že držíte krok s nejnovějšími trendy. Ano, barevné měsíčky nehtů jsou taky trendem pro sezonu jara a léta roku 2014. Myslete na to, že jednobarevná provedení jsou lehčí než dvoubarevná, protože nevydařený ostrý přechod mezi barvami by mohl pokazit celkový dojem. Netřeba se vzdávat předem, opatrným použitím lepící pásky je možné udělat i vícebarevný design nehtů. Držíme vám palce.

Barvné měsíčky nehtů - bílá a béžová barva

Barvné měsíčky nehtů – bílá a béžová barva laků, © OPI

nehty jaro léto 2014

Mila Schon a její nalakované měsíčky nehtů, © Imaxtree

Zdroje ze kterých čerpal tento článek informace i některé fotografie: www.elle.com, www.harpersbazaar.com, www.bellasugar.com

Bude se vám také líbit: