Módním trendům podléhá nejen vaše oblečení, ale také vaše manikúra. Co byste na svých nehtech měla tedy nosit, abyste byla v roce 2017 zaručeně stylová?

Ombré i čistě přírodní nehty 2017

Trendy nehty 2017

Ombré na vlasech už několikátou sezónu patří mezi mimořádně moderní. Teď se navíc přesunulo také na nehty. Kdo chce tedy kráčet s dobou, měl by si podobným způsobem rozhodně vyzdobit i svoje nehty.

Trendy manikúra 2017

Patříte-li ovšem mezi milovnice přirozenosti, nezůstanete ochuzena. Letos si můžete dopřát také nenápadnou manikúru v přirozených odstínech světle růžové nebo jemné okrové. Přizdobit si svoje nehty můžete například hravými puntíky, pokud vám přece jen připadají tělové odstíny poněkud nudné.

Trendy barvy nehtů 2017

Tmavé, nápadné barvy a hodně lesku

Trendy nehty 2017

Milovnice extravagance mohou začít shánět výrazné metalické odstíny, hitem bude stříbrná. Rozhodně se nejedná o barvu vyhrazenou pouze slavnostním večerním událostem, stříbrné nehty noste klidně i přes den. Během zimy se opakovaně vracejí i temné odstíny jako vínová, fialová nebo dokonce černá. Nejinak tomu bude i letos, rozhodně s těmito barvami vedle nešlápnete, směle se proto můžete při lakování nehtů inspirovat stylem gothic. Jenom si pamatujte na to, že tmavé a výrazné odstíny mnohem lépe sluší krátkým nehtům. Pokud alespoň nechcete působit, jako byste si právě odskočila od pouťové střelnice.

Trendy 2017 nehty dámské

Kdo by měl lesku a třpytu stále ještě málo, může si s lakováním vyhrát dál a nehty dále dozdobit kamínky nebo flitry. Kdo se nebojí, může si na nehty dokonce i kreslit, v kurzu je také inspirace poněkud bláznivými 90. lety. Spojit můžete klidně modrou, žlutou a oranžovou. Sáhnout si pro předlohu při malování na nehty můžete také do geometrie. Stranou nezůstanou v letošním roce totiž ani pruhy a proužky.

Trendy nehty 2017

Designéři se shodují, že chybu nemůžete udělat s bordó a samozřejmě ani s nestárnoucí červenou, tahle klasika se bude nosit vždy. Je to na vás přece jen trochu moc? S šedou či světle hnědou na nehtech budete vždy upravená, sofistikovaná, přitom ale trendy.

Zdroj fotografií: styleyou7.com, stayglam.com, lovecart.net, yelp.com, ecstasycoffee.com, purewow.com