Možná jste se už s tím setkali. Máte za partnera chlapa, kterému je náročné koupit dárek, a zároveň mu chcete koupit něco na oblečení. Protože chlapi mají posunutou hranici potřeby obměny šatníku, sami si obvykle nic nového nekoupí, pokud to není opravdu nutné. Ano, pomalu se to mění, ale stále zaostávají za námi, ženami.

Co ale partnerovi koupit? “Správná žena by to měla vědět”, zní zažité klišé. Je ale tomu opravdu tak? Možná ano, ale inspirace na módní dárky pro muže není nikdy na škodu. Pojďme si proto pár tipů na pánské dárky ukázat.

Pánský župan jako dárek

Župany jsou praktická věc. A muži praktické věci milují. Dobře ušitým pánským županem z kvalitního materiálu potěšíte nejednoho partnera. Pokud dosud župan nepoužíval, memusí být spočátku nadšený, ale znáte chlapy. Po prvním použití se ho nebude chtít zbavit :)

pánské župany dárky

Tašky, aktovky, batohy

Další z praktických dárků. “Nosiče” všech potřebných i nepotřebných věcí. Při taškách přes rameno a batozích si dejte pozor na design. Buď znáte (poznejte) partnerův styl nebo se ho na konkrétní kousek přímo zeptejte. Extravagantně založeným mužům se nebude líbit jednoduchost, konzervativním netradiční tvar nebo přílišná barevnost.

dárky pro muže pánské tašky

Ponožky a spodní prádlo?

Muži nemají příliš v lásce tento typ dárků. Když se ale začne váš manžel stěžovat na to, že má málo ponožek nebo trenýrek, je čas sáhnout po této alternativě. V poslední době jsou moderní ponožky, které jsou výrazné, mají vzory a/nebo křiklavé barvy. To ale neplatí o spodním prádle. Tam sáhněte po tradičních barvách, jako černá, šedá, modrá, bílá.

moderní pánské ponožky barevné

Pánský pásek

Pokud muži jeho oblíbený pásek dosluhuje, je na čase ho vyměnit. Na co si dávat pozor? Důležitá je délka. Od toho se odvíjí i počet a umístění děr. Důležitá je i šířka. Tu si můžete ověřit a nekupovat širší pásek jako je velikost poutek na kalhotách, na kterých ho bude nosit. V neposlední řadě je to přezka. Decentní nic nezkazíte, výrazná také není na škodu, a extravagantní se bude spíše hodit mladším ročníkům. A pokud chcete už něco pořádného, kupujte pásek z kůže. Na její povrchové úpravě pak záleží, zda se bude opasek hodit spíše na formální příležitosti, nebo na běžné nošení.

pánské pásky dárek pro muže

Pánská trička jako dárek

Triček není nikdy dost. Pokud chcete, abyste odlišili tričko, jako dárek, od těch, co kupujete běžně, poohlédněte se po značkovém kousku. Nebo si nechte vyrobit originální tričko s vlastním potiskem. Ať už podle vašeho vlastního návrhu nebo vybírejte některý z předpřipravených designů.

značkové pánské triko jako dárek