Přichází jaro, po něm léto, a s nimi i pánská móda jaro/léto 2013.  V toto období jsou na obzoru tři hlavní trendy udávající módu v pánském oblečení. Které? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Pánská móda jaro/léto 2013 – módní trendy

Lesklé a třpytivé materiály

Podobně jako je tomu při dámské módě pro jaro/léto 2013, i při mužském odívání jdou do popředí lesklé a třpytivé materiály s kovovým leskem. Prvním příkladem nám může být kolekce od Versace.

Pánská móda jaro/léto 2013

Druhým zas Burberry Prorsum, jak můžete vidět na obrázku níže. Osobně si však myslíme, že mezi muži si nenajde mnoho oblíbenců.

Pánská móda léto 2013

Módní trend “Skater boy”

Inspirováno skateboardisty – ležérní trička s potiskem, široké nebo krátké kalhoty, sportovní vzhled. Tento styl zajistě osloví zejména mladší populaci, jelikož už ji nosí. Postupně si prohlédněte pánské módní styly na jaro/léto 2013 v této kategorii od módních návrhářů a značek (zleva doprava): Topman Design, Shaun Samson a Astrid Andersen.

Neonové a fluoreskující látky

Na neonové a fluoreskující látky pestrých barev vsadili zejména Salvatore Ferragamo a Gucci, a zaradili je do svých kolekcí pro pány na jaro a léto 2013. Jak můžete vidět, Salvatore Ferragamo vsadil zejména na tři barvy: oranžovou, modrou a žlutou.

Pánská móda jaro/léto 2013 Salvatore Ferragamo

Gucci se nestrání žádné barvy a jeho modely mají pastelovější barevné odstíny. Oblek barevně ladí s kravatou a bát se nemusíte ani růžové, když už ne na celé části oblečení, tak alespoň na jejím kousku, podobně jako na posledním modelu. Takovéto obleky však v našich končinách v obchodním styku nejspíš nevyužijete.

Pánska móda leto 2013 Gucci

Při psaní článku jsme se inspirovali články i na Fashionbeans.com, odkud pocházejí i některé obrázky.