Kabelky pro muže jsou dnes stále víc v kurzu, než kdy předtím. Oblíbené jsou převážně tašky přes rameno, díky své praktičnosti a velikosti. Proč by nemohl i muž nosit kabelku, vždyť kam by dal klíče od bytu, peněženku, mobil a další nezbytnosti?

Do kapes se toho moc nevejde a navíc to nevypadá pěkně, když se v kapsách rýsují všechny ty peněženky, klíče a nebo cigarety. Lepší je, když jsou pěkně schované v elegantní pánské kabelce.

Dalším důvodem, proč muži nosí kabelky je to, že i oni si potrpí na moderním vzhledu a dnes jsou pánské kabelky v módě. Dají se sehnat v mnoha provedeních a jsou tak vhodné jak do práce, tak i na večerní posezení s přáteli.

Taková dobře zvolená pánská kabelka může být skvělým tipem na dárek třeba k narozeninám nebo k výročí a to pro muže jakéhokoliv věku.

Zde je přehled těch nejlepších kabelek pro muže

Batoh

batoh-pro-muze

Batohy Twill jsou klasikou, která je zastoupená v kterémkoliv pánském šatníku. Hodí se na každodenní nošení, jelikož se do něj vejde opravdu spousta věcí ať už věci do práce nebo na odpolední běhání. Správně zvolený typ a tvar batohu může být skvělým módním doplňkem.

Sportovní taška

sportovni-taska-pro-muze

Každý člověk, který kdy vkročil do sportovní haly ví, že pro sport je také velmi důležitá dobrá a kvalitní sportovní taška. Proto se stala součástí mužské imag. Sportovní taška Herschel Classic Gym je velmi praktická, protože se do ní vejde všechno sportovní oblečení, sprchový gel, ručník a také proteinový drink. Jednoduchý elegantní design sportovní tašky je skvělý pro toho, kdo nepotřebuje propagovat skutečnost, že je právě na cestě do posilovny. Taková taška je vhodná i na vaše služební cesty.

Kabelka pro muže do práce

kabelka-pro-muze

Moderní vzhled tašek přes rameno v pánských barvách umožňuje mužům, aby tyto praktické tašky přes rameno používaly na běžné nošení do práce. Do takových prostorných tašek jako je taška od Sandqvist se vejde váš notebook, dokumenty i peněženka a drobná svačina od vaší manželky.

Aktovka

aktovka-pro-muze

Aktovka je klasická pánská kabelka. Na rozdíl od aktovek z minulosti se design trochu zmodernizoval a přizpůsobil se dnešním požadavkům stylových mužů. Tento kufřík Samsonite kombinuje klasický design s moderním koženým povrchem. Horní poutko a odnímatelný crossbody popruh usnadňují manipulaci s aktovkou a přitom stále vyhovuje potřebám manažera nebo třeba ředitele firmy.