Nielen ženy, ale aj muži by mali sledovať aktuálne módne trendy. Možno si poviete, že to mužov zaujímať nemusí, no opak je pravdou. Dobre “nahodený” chlap, ktorý ide s trendom, zaujem pozornosť, vyzerá sebavedomo a dokáže možno i o niečo jednoduchšie dosiahnuť to, čo práve chce.

Trendy saká pre mužov

Začneme pánskymi sakami. Trendy sa menia pomaly, čo je ale výhoda. Kúpa saka nie je práve najlacnejšou záležitosťou, tak nech aspoň nevýjde rýchlo z módy. Medzi aktuálnymi trendami sák nájdeme krátke, úzke strihy, dva gombíky a úzke klopy. Popri ľahkej bavlne a ľanu prechádza do popredia žerzej. Decentne a jemne spracované podšívky by mali podčiarkovať hodnotu a uvoľnenosť v oblasti biznis i neformálnej módy. Trendy podšívky sú zo vzorovaných materiálov a pestrofarebných potlačí. Čo sa farby týka, nečakajte výrazné zmeny. Top sú stále odtiene šedej a modrej. Extravagantné typy môžu siahnuť i po pastelových farbách, čo ale neodporúčame v biznis sfére.

panske saká trendy 2017

Trendy pánske košele 2017

Nielen počas tohto roku sú v kurze úzke pánske košele. Rozmanité, ale decentné vzory, či abstraktné motívy trónia výberu. Dobrou voľbou sú minimalistické károvanie alebo pruhy, ktoré nie sú rozpoznateľné hneď na prvý pohľad. Túto sezónu určite spravíte dobre, keď si zvolíte bielu a modrú farbu košele. Vhodné sú i vyššie spomínané pastelové farby – nebojte sa ružovej, skúste žltú alebo vsaďte na istotu a kúpte si mätovú.

pánske košele vzory trendy

Vyberáme pár vzorov pánskych košieľ, ktoré zakúpite v eshope www.panskaelegancia.sk, výber majú naozaj veľký.

Prémiová pánska móda potvrdzuje vlastný nárok na hodnotu a módnu suverenitu. Decentná kreativita a “vybočenie zo zabehnutých koľají” nájdete takmer u všetkých top značiek. Žerzejové a strečové materiály zas zaručujú vysoký komfort. Štýlové saká môžte kombinovať i s riflami a tričkom na neformálne spoločenské udalosti a rôzne iné príležitosti. Dosiahnete tak ekonomickejšie využitie tohto módneho kúsku.