Před pár lety muži moc nehleděli na to, v čem se vyberou do posilovny. Doba se od tehdy změnila. Do posiloven začalo pravidelně chodit více dívek, žen a dam, a muži samozřejmě chtějí udělat dojem. A zároveň na trh přišlo množství nového oblečení, nejen co se týče stylu a vzorů, ale i materiálu. Funkční materiály jsou teď v kurzu. A my vám v tomto článku ukážeme několik tipů na oblečení a doplňky do posilovny pro muže.

1. Vtipné triko pro muže do posilky

Udělat dobrý první dojem vtipem je to nejlepší. Zkuste jít do posilky v novém triku s vtipným potiskem. Nejen, že můžete někomu zlepšit náladu, ale dáváte druhým důvod vás oslovit a tričko tak může působit jako lámač ledu.

vtipná trika do posilky pro muže

S vtipným trikem uděláte dobrý první dojem. Zdroj: www.bastard.cz

2. Pánské legíny

Že legíny jsou jenom pro ženy? Ale vůbec ne. Začalo to obepnutými cyklistickými kalhotami, a teď jsou k dispozici i pánské legíny. Formují stehna a lýtka, jen pozor na rozkrok. Ten by obepnutý být neměl.

panské legíny posilovna

Pánské legíny formují nohy. Zdroj: www.aliexpress.com

3. Gymsack

V čem nosit sportovní oblečení, proteiny, mobil a další věci do posilovny? Taška je out, ruksak nepraktický. Správnou odpovědí je gymsack. Nahážete všechno dokopy, zatáhnete šňůru a můžete vyrazit. Tak jednoduché.

gymsack pánský

Gymsack “Hra o trůny”. Zdroj: www.bastard.cz

4. Obtažené triko

Když už trávíte tolik času formováním postavy, tak ať je to vidět! Obtažené triko kásně vyrýsuje svaly a skryje případné nedokonalosti (ovšem když zrovna nemáte pivný pupek).

pánské obtažené tričko

Obtažené elastické triko s marvelovským vzorem. Zdroj: www.superheroesgalore.com

5. Sportovní ponožky

Správně zvolené pánské ponožky na sport vám pomůžou předejít nepříjemnostem. Například takový zápach. Vybírejte ponožky, které dýchají nebo mají antibakteriální ochranu v podobě nanostříbra, či zamezují tvorbě pachů pomocí aktivního uhlí. Barvy jsou dovolené, zabudněte ale na cokoliv vyššího než po kotníky.

pánské kotníkové ponožky sport

Kotníkové pánské ponožky na sport. Nike.

6. Sportovní mikina

Pro přesun mezi posilovnou nebo sportovištěm a domovem je dobré nechat svaly zahřáté a nenechat je vystydnout. K tomu vám dopomůže hezká a kvalitní mikina. Využijete ji i třeba na workoutovém hřišti za chladnějších dnů, joggingu, či při jiných sportovních aktivitách.

sportovní mikina pánská šedá

Pánská sportovní mikina. Zdroj: www.ebay.com