Různé vzory a potisky na oblečení jsou v popředí již delší dobu. Pánské kalhoty s potiskem se objevili na módních molech např. v kolekcích Gucci, Hackett, či Zegna. U nás však nejsou tak běžné, a přitom se jedná o stylový outfit. V tomto článku si ukážeme pár příkladů jak je nosit a naopak jak nenosit, čemu se vyhnout.

Pravidla nošení pánských kalhot s potiskem

Samozřejmě, i pokud jde o potisk na nohavicích, existují určité zásady, které je třeba dodržovat, aby se zabránilo podobnosti s klaunem. Začneme třeba tím, že by jste měli vypadat sebevědomě. Oblečení vás nesmí ovládat, nesmíte se stydět nebo si připadat hloupě, že jste jediný široko-daleko, kdo má kalhoty s potiskem, nebo se sami sebe ptát, jestli jste udělali správně. Bude to na vás vidět. Berte to jako výhodu, že nezapadáte do šedě společnosti.

Dalším “pravidlem” je kombinovat potisk s neutrálním oblečením – jednobarevné triko nebo košile bez potisku dobře vybalancuje váš vzhled. I když vhodně zvolená kombinace vzorů může být taky trendy, no přiznejme si, že běžný muž to málokdy umí zkombinovat. Takže pokud nemáte jistotu, že děláte správnou věc, zůstaňte při neutrálním oblečení.

Jak nosit pánské kalhoty s potiskem

Nejjednodušší způsob jak nosit pánské kalhoty s potiskem, je nosit je tak, jak běžně nosíte plátěné kalhoty nebo džíny. Zkombinujte je s méně výstředními kousky oblečení a nechte je vyniknout.

Pro odvážnější je k dispozici kombinace kalhot, košile a saka. Budete vypadat netradičně, stylově a poutat pohledy dam. Prohlédněte si několik příkladú na pánské outfity níže.

Pánské kalhoty s potiskem

Zdroj: www.fashionbeans.com

Inspirujte se také kombinací modrého pánského sportovního saka, bílé košile a modrých kalhot s paisley potiskem od stylistů ze Zary:

Pánské kalhoty s potiskem - Zara

Zdroj: © Zara

Nebo také novou kolekcí pro jaro/léto 2013 od Paula Smithe v tmavém stylu:

Kalhoty s potiskem - Paul Smith

Zdroj: © Paul Smith

Doufáme, že jsme vás přesvědčili nebo alespoň budete uvažovat o koupi pánských kalhot s potiskem a jejich zařazením do vašeho šatníku.

SK hľadané výrazy: pánske nohavice s potlačou