Po sváteční přestávce jsme zpět a představujeme vám nejčtenější články za rok 2013 na Kultmody.com.

Z kategorie “Dámské oblečení”

V kategorii Dámské oblečení byl top článkem ten s radami a tipy jak si vybrat správně střih plavek podle typu postavy: Jaké plavky podle typu postavy?.

Z kategorie “Pánské oblečení”

Z kategorie Pánské oblečení byl nejčtenějším článek Tip na outfit – športové sako, který pojednává o tom jak nosit sportovní sako a s čím ho kombinovat.

Z kategorie “Módní doplňky”

Kategorie Módní doplňky nebyla příliš často aktualizována, ovšem nejčtenějším článkem v roce 2013 byl: Pánské hodinky z černé oceli.

Z kategorie “Boty a obuv”

V kategorii Boty a obuv byl nejlepším článkem, teď i celkem aktuální:  Lodičky na ples. Obsahuje tipy na plesové lodičky podle barvy (černá, béžová, zlatá a stříbrná).

Z kategorie “Účesy”

Naší oblíbené kategorii Účesy v roce 2013 dominoval článek: Ombre vlasy – jak na to? Ombre vlasy jsou stále v módě, no cítíme, že jejich místo mezi trendy pomalu upadá.

Z kategorie “Nehty”

Naše další oblíbená kategorie, která skrýva neuvěřitelné množství možných variant jsou Nehty. Nejčtenějším byl kupodivu článek: 3 jednoduché návody na zaujímavé nechty, ve kterém naleznete tři návody s obrázky a popisky jak dodat vašim nehtům originální vzhled.

Z kategorie “Tetování”

Kategorie Tetování obsahuje velice oblíbený článek: Tetování – čínské znaky. Zaujme nejen nadšence o tetování, ale i milovníky čínské kultury.

Z kategorie “Kosmetika”

Kategorii Kosmetika jednoznačně dominoval článek slovenské blogerky s přezdívkou Panda o zkušenostech s používáním epilátoru – Epilátor – prvé použitie.