Potřebujete nějaký propagační materiál, firemní trička nebo vzpomínkové předměty? Není lepší způsob, jak své sny zrealizovat, než nechat vše velmi jednoduše vytisknout pomocí termolisu. Spousta společností tuto službu nabízí také přes internet, a proto je to velice jednoduché.

Mnoho lidí už dnes potisky odrazují. Ten, kdo ale takto mluví, se zřejmě nikdy nepodíval, jaké možnosti firmy nabízí. Potisky na oblečení jsou vše, jen ne nevkusné. Vše záleží od vašeho vkusu.

Jak vybrat firmu pro potisk termolisem

Termolisy na textil jsou zařízení, které fungují na bázi přítlaku a tepla. Krásně trvanlivě a jasně vytisklý potisk bohužel nemůžeme očekávat u každé firmy. Ačkoliv je tato metoda docela spolehlivá, každá firma k ní může přistupovat trochu jinak.

Mnohdy se může stát, že se rozhodneme ušetřit, protože proč bychom měli vyhazovat za potisk tisícovku, když nám jej v tiskárně za rohem udělají za dvě stovky? Na první pohled ten důvod není zřejmý, ale za dva měsíce, až se nám potisk kompletně sloupe, už si radostí výskat nebudeme. Proto v první řadě vsázejme na kvalitu, i když za ní budeme muset obětovat více peněz.

termolisty na potisk textilu

Termolis na potisk textilu.

Jak vybrat motiv na potisk

Firmy mají většinou v nabídce svoje vlastní náměty. Mnoho z nich má tuto škálu opravdu pestrou a širokou. Termolis na potisk u té které firmy určuje omezení, co vše je možné tisknout. Kromě textilu to můžou být i hrnečky, kšiltovky, upomínkové předměty a další. Většinou se tiskne na trička, protože ta jsou zkrátka nejuniverzálnější. Firmy se často zaměřují na školní, sportovní či narozeninová trika, kde si vyberete ze spousty citátů, vzorů a designů. Nebo se můžete zahrát na grafika a vytvořit si svůj vlastní návrh.

Pro ty, kdo ale na nákup jdou již s konkrétní představou, také zvládneme bez obtíží najít cestu. Stačí firmě většinou pouze poslat svou fotografii, popřípadě text nebo grafický útvar a rozměry, nebo přinést do prodejny vytisknutou fotografii.

Jak odhadnout správnou příležitost pro oblečení s potiskem

Pokud si hodláte jen tak udělat radost a nebo hledáte tričko s konkrétním motivem, který nikde není, je to jednoduché. Nejčastěji se trička používají, jako upomínkový předmět například na nějakém výletě nebo firemní akci. Poslouží rovněž ale i jako skvělý dárek. Vytiskněte přátelům k vánocům tričko s vaší společnou fotografií.

Potisk dresů termolisem využijete také při sportovních družstvech. Zde se prakticky nenabízí jiná možnost.