Líbí se vám dlouhé, dravé drápky, ale vlastní vám takové nikdy nenarostou, protože se v jednom kuse lámou a třepí? Není problém. S gelovými nehty si můžete dopřát dokonalou manikúru, kterou by vám mohla závidět klidně i nějaká ta celebrita.

Z nespočtů fotek gelových nehtů si člověk může vybrat jakýkoli design, který ho napadne. Možnosti jsou totiž co do zdobení nehtů neomezené. Od třpytivých nalepovacích kamínků, 3D gelů pro tvarování prostorových dekorací, nitek, nálepek, pásků nebo akrylových barev až po fimo hmotu, krajky nebo drahokamy. Zdobení je ale až druhá část příběhu. Základem je nehtová modeláž. Nemusí vás překvapit, že kvůli ní ani není potřeba chodit k manikérce, pokud máte dostatek odvahy pustit se do jejich tvorby samy. Dělá to tak u ž množství žen a dívek, tak proč ne vy. Kromě toho na tom můžete ušetřit. Potřebovat budete alespoň základní domácí nehtové studio, které bude obsahovat potřebné pomůcky – gel, UV lampu, pilníky, šablony, štětečky, lepidlo a další potřeby. Doma si pak s pomocí těchto pomůcek můžete vytvarovat nehty přesně podle vašich požadavků. Chce to ale trochu tréninku.

gelovými nehty se pak dá poměrně normálně fungovat. Je sice vhodné dávat trochu větší pozor při manuálních úkonech. V případě potřeby pak nehty můžete kdykoli doma upravit. Pravidelné úpravy, pokud mezitím nedojde k žádnému zranění nehtů, se provádí obyčejně jednou do měsíce, kdy je potřeba gelové nehty upravit vzhledem k dorůstání vlastních nehtů.