Tetování na kotník je decentní forma tetování – obdivovat ho můžete zejména vy nebo vaši blízcí. V létě ho však může vidět kdokoliv. Objevte s námi nejhezčí tetování na kotník v galerii.

Tetování do oblasti kotníku – rady, tipy

Tetování na kotník je spíše ženská záležitost. Představte si svalnatého chlapa, který se jde v posilovně předvést kolik kilo zvedne, a přitom mu bude zpod kalhot trčet tetování s rostlinným vzorem.

Kotník je citlivé místo, protože kůže se nachází v blízkosti kosti. Jen si vzpomeňte na tu bolest pokud jste si někdy vymkly kotník. Tetování na kotník sice nebolí stejným způsobem, ale připravte se na to, že to nebude procházka růžovou zahradou.

Tetování v oblasti kotníku je více náchylné k infekci než tetování v jiných oblastech – je těžší ho udržovat v čistotě, protože je blízko k zemi.

Některé obrázky či vzory nebudou vypadat dobře, protože kotník má nevšední tvar. Menší detaily mužou být ztraceny a malé tetování nemusí být tak ostré, jak se dalo očekávat. Výhodou však je, že tato oblast nezaberá tolik místa a tetování může být levnější, a tak na základě ceny i dostupnější.

Jednobarevné tetování na kotník

Prohlédněte si některá zajímavá tetování na kotník v jednobarevném provedení. Vícebarevné provedení níže. Po kliknutí na malé náhledy fotek si je zvětšíte.

Tetování na kotníku - pírko

Vícearevné tetování na kotník

Jedna barva pro někoho není dost. Pravdou však je, že některé vzory krásně vyniknou na kůži až v barevném provedení.

Kotník - tetování květy
Zdroj: marinaalex.deviantart.com

A ještě jeden motýl na závěr:

Tetování - motýl, kotník