Pokud jste brunetka a máte dlouhé hnědé vlasy, nebo uvažujete nad tím, že se necháte probarvit na hnědou, tento článek je právě pro vás.

Hnědé vlasy - dlouhé účesy

Zdroj: allure.ru

Mila Kunis a hnědé dlouhé vlasy

Pravidlem číslo jedna pro dlouhé vlasy je, aby jste se ujistili, že vypadají zdravě. Měli by mít lesklý třpyt jako Mila Kunis. Dosáhnete to tím, že budete svým hnědým dlouhým vlasům pravidelně dopřávat vlasové masky, alespoň jednou týdně.

Mila Kunis a její dlouhé hnědé vlasy

Mila Kunis a její hnědé dlouhé vlasy © Getty Images

Jessica Biel a její hnědé ombre

Jessica Biel vsadila na hnědé ombre vlasy. Jedná se o postupný barevný přechod mezi dvěma a více barvami vlasů. Jessica má konečky zesvětlené přičemž jej zasahují ze spodu jen po ramena.

Jessica Biel a její dlouhý účes

Jessica Biel a její dlouhý účes, © Getty Images

Zkuste dlouhé hnědé vlasy s ofinou

Zkuste dlouhé hnědé vlasy s ofinou. Asymetrické účesy jsou moderné a jestli máte oblé hrany obličeje, takovýto účes bude pro vás to pravé:

Dlouhé hnědé vlasy s ofinou

Zdroj: www.ukhairdressers.com, © Anthony Mascolo/Tigi

Brunetka Kate Middleton

O Kate Middleton se poslední dobou hodně píše. Vévodkyně Catherine se stala mezinárodní celebritou. Pokud nejste obdařeni královským rozpočtem, i tak si můžete udělat její účes svépomocí doma. Stačí vám na to fén a kulatý kartáč. Vlasy za mokra na něj namotáte a fénem vysušíte. Použijte také penové tužidlo nebo lak na vlasy, který umožňuje tvoření pěkných objemných vln.

Kate Middleton a její účes

Kate Middleton a její dlouhý účes z hnědých vlasů, © Getty Images

Debbie Ryan

Debbie Ryan, vycházející americká hvězdička, nosí také hnědé dlouhé vlasy. Její účes spočívá v boční ofině, která je připojená k pramenům vlasů, které má vepředu. Druhá část vlasů je vzadu a odhaluje rameno.

Debby Ryan hnědé dlouhé vlasy

Debbie Ryan – hnědé dlouhé vlasy se zrzavým leskem, © neznámý

Katie Holmes má ráda vlnky

Katie Holmes a její hezký ležérně upravený účes dosáhnete žehličkou na vlasy pokud ji při točení posunete. Vzniknou tak nedokonalé vlny. Tento účes se hodí i pro ženy ve středním věku.

Katie Holmes a její ležérně upravený účes

Katie Holmes a její ležérně upravený účes, © Getty Images

Rosie Huntington-Whiteley a její světle hnědé vlasy

Jestli uvažujete o změne barvy na jinou jako hnědou, nenechte se příliš zesvětlit. Měkký a lehčí melír dodá vašim vlasům texturu a vypadá romanticky s jemným make-upem, podobně jako účes modelky Rosie Huntington-Whiteley:

Rosie Huntington-Whiteley a její světle hnědé vlasy

Rosie Huntington-Whiteley a její světle hnědé až blond vlasy, © Getty Images

Rihanna a její účes z hnědých vlasů

Pokud máte krátké vlasy ale chtěli byste mít dlouhý účes, není to žádný problém. Zkuste clip-in vlasy podobně jako Rihanna. Délka jejích skutečných vlasů je méně než 10 centimetrů. Řekli byste to na první pohled na fotce níže? Mimochodem, Rihanna použila tmavě hnědé umělé vlasy, které si nabarvila ve stylu ombre, mírně zesvětlila konečky, resp. vlasy až do výšky poloviny jejího obličeje.

Rihanna a její účes z hnědých vlasů

Rihanna a její účes z hnědých vlasů, © Splash

Dlouhé hnědé rovné vlasy

Na opačném spektru stojí naproti vlnitým a kudrnatým vlasům rovné účesy. Učešte si vlasy jemným kartáčem a použijte fixační sprej na vlasy, podobně jako Jessica Chastain.

Jessica Chastain - dlouhé rovné hnědé vlasy
Jessica Chastain – dlouhé rovné hnědé vlasy, © Getty Images