Je tu jaro a čas na změnu. Nejen v šatníku, ale i v oblasti účesů. Tento článek vám nabízí inspiraci s pěti jarními dámskými účesy celebrit.

1. Jarní účes Reese Witherspoon

Reese Witherspoon má sice již 38 let (v roce 2014), no zdá se, že nestárne. Dokazuje to nejen svým upraveným vzhledem, ale i šibalským pohledem a úsměvem. Tento její jarní účes je jednoduchý. Polodlouhé vlasy rovně vyžehlené s konečky směřujícími dopředu a ofinou na čele.

Jarní účesy Reese Witherspoon

Reese Witherspoon s delším mikádem, © Getty Images, zdroj: www.bellasugar.com

2. Emma Watson s copem

Emma Watson a její cop na temeni následuje jeden z hlavních trendů pro dámské účesy v roku 2014 – víc informací o něm zde. Emma také zvolila výrazné líčení s kočičími oči.

Emma Watson jarní účes

Emma Watson jarní účes, © Getty Images, zdroj: www.bellasugar.com

3. Keira Knightley a jemné vlny

Keira Knightley a její tip na jarní účes je jemné vlny ve vlasech. Do suchých vlasů vetřete v dolní polovině stylingový gél s mokrým efektem a můžete mít stejný účes.

Keira Knightley a její vlnitý jarní účes

Keira Knightley a její vlnitý jarní účes, © Getty Images, zdroj: www.bellasugar.com

4. Taylor Swift s dlouhým mikádem

Taylor Swift měla tento retro účes na jednom z množství galavečerů, kterých se na jaře zúčastnila. Dramatická dlouhá ofina s vlnou ponad okem je stylová a přitažlivá pro muže. A naopak, na druhé straně má odhalené ucho s výraznou naušnicí. Toto dlouhé mikádo doporučujeme i vám, jestli se vám tento styl líbí.

Taylor Swift dlouhé mikádo

Taylor Swift a její dlouhé mikádo, © Getty Images, zdroj: www.bellasugar.com

5. Olivia Wilde s ombre účesem

Olivia Wilde je zastánkyní ombre barvení vlasů. Tento její ombre účes z jara 2014 okořenila vlnami. Vlny ve vlasech jsou dalším z trendů pro letošní rok.

Olivia Wilde ombre vlasy

Olivia Wilde a její jarní účes s ombre barvením, © Getty Images, zdroj: www.bellasugar.com