Co s dlouhými vlasy v létě, si řekne asi každá žena s lokny až po záda. Jsou překrásné, ale trochu nevýhodné v letních dnech. Správný sestřih vlasů, některé typy přirozeně rozvlní a díky tomu je taková žena na pohled okouzlující, když se k tomu přidá krásný letní outfit. Ke kráse už nic nechybí.

Výhodou dlouhých vlasů je, že umožňují tvořit z nich kouzelné účesy bez problémů. Zaplétání, vyčesané vlasy v týlu, bohaté drdoly nebo závoj plný loken jsou okouzlující na každé ženě.

Účesy k vodě i na procházku

Letní dny jsou plné koupání. Krásné vlasy zvlněné do plážových vln rozzáří každou tvář. Pohodlný zapletený cop na stranu a letní klobouk je zase ideální na večerní procházku po pláži.

drdol účes na léto

Zdroj: pixabay.com

Odhalený krk díky vysoko vyčesanému drdolu je krásný pro každou ženu. Volný drdol nebo culík je okouzlující a dodá ženě půvab a krásu. Moderní jsou také glamour vlny. Žádné drobounké vlky z malých natáček, ale pořádné obří vlny, které vypadají velmi přirozeně. Nejvíce sluší přirozeným barvám jak u brunetek, tak i u blondýnek. Nejkrásnější vlasy jsou právě přirozené, bez barvy a melíru.

Svatba v létě s účesem plným květů

Pokud plánujete v létě svatbu, volte spletené vlasy doplněné o drobné kvítka. Je to velmi romantické a také moderní. Nemusíte mít žádné předrahé korunky nebo závoje, abyste byla kouzelnou nevěstou.

Ofina je moderní

Toužíte po novém vzhledu vašich vlasů, ale nechce se vám zasahovat do jejich délky? Zvolte ofinu, která promění účes jedním správným střihem. Budete rázem vypadat jinak a navíc ofina zakryje spoustu nedostatků jako je mastná pleť, kterou nejvíce trpíme v létě. Pokud si nejste jistá, jestli právě vám bude ofina slušet, vezměte si pár pramenů, které na vrcholku hlavy upevníte pinetkami. Zvolte si požadovanou délku, jak byste si ofinu představovala a podívejte se do zrcadla, jestli vám bude slušet kratší nebo delší střih.

Dlouhé vlasy mají výhodu, že s nimi můžete kouzlit všemožnými způsoby a to platí i u falešné ofiny, díky čemuž, zjistíte, jak s ofinou vypadáte.

Čtěte také: inspirace na jarní účesy celebrit

Účes vlasů oživí trocha barevných odstínů

Připadají vám vaše vlasy nudné a fádní? Oživte je světlými prameny, které vlasům dodají nový vzhled. Módní jsou bronde, ombre, flamboyage či balayage melíry. Vsadit však můžete u tmavých vlasů téměř na jakoukoliv barvu. Vaše kadeřnice vám jistě ráda poradí, co se nejvíc hodí k vašim vlasům.

dlouhé vlasy na léto účesy

Zdroj: pixabay.com

Šedé odstíny právě letí

Popelavá blond nebo šedé odstíny jsou právě v kurzu. Jestli se nebojíte změn, vsaďte na moderní barvu. Pokud však nechcete hned celou hlavu v šedé barvě, zkuste prozatím pár pramenů, které oživí váš vzhled, a vy si díky tomu zvyknete na novou barvu. Tyhle barvy jsou hitem sezóny a jistě se ještě dlouho udrží na svém žebříčku módních trendů, proto neváhejte a zkuste jít do pořádné změny. Vypadají totiž velmi nádherně.