Minulý rok se vyznačoval spoustou trendů nejen v oblékání, ale i co se týče účesů. Byl to rok plný experimentů s vlasy a spousta z nich bude zasahovat i do toho roku. A jaké trendy jsou pro tento rok ty pravé?

Ombré účesy 2017

Kdo by neznal tento způsob barvení vlasů? Jde o to, že nemáte vlasy jen v jedné barvě, ale ve dvou. Přesněji řečeno se barva mění zhruba v polovině vlasů. Například, pokud máte blond vlasy a necháte si udělat třeba černé konce, bude to ombré.

Trendy účesy 2017

V dřívější době se volily hlavně kontrastní barvy, ale pro tento rok bude v kurzu přírodnější barva, co se týče ombré účesů – s postupným a jemným přechodem mezi jednotlivými odstíny.

barvení vlasů 2017

Šedá je v roce 2017 in!

Určitě jste v poslední době postřehli nový trend týkající se barvy vlasů. A to na šedou. Už jsou pryč ty doby, kdy se ženy barvily, aby šedivé vlasy skryly. Jak jinak si vysvětlíme kadeřníky, kteří barví na šedo ostošest. A to navíc mladé ženy. Ve správném provedení může tato barva vypadat opravdu krásně.

dámské účesy pro rok 2017

Přirozenost v dámských účesech 2017

Možná nejste ten typ, který si potrpí na extrémní sestřihy, šílené kombinace barev a všemožné podivnosti. Rok 2017 vám bude hrát do karet. Trendy bude sestřih po ramena. Ani krátký, ale ani dlouhý. Prostě tak, abyste se s účesem nemusela dělat hodinu, na druhou stranu bude délka vyhovující pro chvíle, kdy se rozhodnete pro drdol nebo culík. A jaké tvary a barvy jsou vhodné? Nejlepší by byly přírodní barvy, jako je například hnědá. A upravovat můžete žehličkou na rovno, pomocí kulmy do krásných vln nebo třeba do copánků.

účesy pro ženy 2017

Tip pro vás: Pokud vašim vlasům chybí objem, fénujte si je hlavou dolů a pročesejte. Vlasy budou nadýchanější.

(NE)blondýnou v roce 2017

Spousta majitelek blond vlasů se v poslední době rozhoduje barvu svých vlasů změnit. A proto jde hodně z nich právě do šedivé, hnědé nebo do pastelových barev. Například na ulici můžete spatřit spoustu dívek, které nosí růžové nebo modré vlasy.

Trendy barvy vlasů 2017
A jednou z nejdůležitějších věcí je to, abyste se v účesu cítila sama sebou.

Skvělé účesy na ples

Během plesové sezóny je třeba se také zaměřit na správný výběr účesu k plesovým šatům. Účesy na ples nemusí být vůbec složité. Podívejte se na inspirující video a zkuste si sama doma vytvořit krásný účes na ples, ve kterém zazáříte.

Zdroje fotografií: pixabay.com, scene-core.blog.cz, www.freepik.com

Kam dál?

Doporučujeme článek o dámských účesech pro rok 2017 na partnerském magazínu Herstyle.cz