Mnoho žen, které nebyly obdařeny bujnou hřívou, využívají k dosažení objemu různé triky. Mezi jeden z nich patří prodloužení vlasů pomocí tzv. clip in pásků. Ještě jste o nich neslyšeli? Ukážeme vám jejich nekonečné výhody.

Můžete je kdykoliv sundat

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou clip in vlasy tak oblíbené, je to, že je můžete sundat kdykoliv chcete. Můžete je používat na různé speciální akce nebo tehdy, když máte chuť mít vlasy jako princezny z Disneyho pohádek.

Splňte si svůj sen

Každý má svou představu, jak by měly dokonalé vlasy vypadat. Vlasové příčesky pomůžou mnoha lidem splnit si jejich sen, i když jenom na chvilku. Můžete si vlasy prodloužit nebo jim můžete přidat na objemu a konečný účes vytvořit podle svých představ.

účesy clip in příčesky pro ženy

Snadná údržba

Jste vyznavači jednoduché a nenáročné péče o věci kolem vás? Clip in vlasy jsou tím pravým ořechovým. Na rozdíl od prodloužených vlasů “napevno”, které provádí zkušený kadeřník, clip in vlasy si připevníte doma a zcela sami. Jednoduše je nacvakntete, upravíte, nastylujete a máte hotovo.

Vlasy zůstanou nepoškozené

Myslíte si, že clip in pásky vlasy poškozují? Nepoškozují, na rozdíl od vlasů, které aplikují kadeřníci, nezpůsobují ztenčení vlasů a tím nedochází k jejich lámání. Jsou mnohem jemnější a šetrnější díky tomu, že je ve vlasech nemáte natrvalo.

Každý den jiný účes

Dalším jejich bonusem je to, že se svým účesem můžete experimentovat. Vlasy si můžete jakkoliv obměnit, vybrat si různou délku, barvu, hustotu, zkrátka si zvolíte účes, na který zrovna máte chuť.

Zakryjte nedokonalosti

Byli jste u kadeřnice a účes se jí zrovna moc nepovedl a vás čeká důležitá schůzka nebo večírek? Samozřejmě, už není tolik času na další kadeřnici. Clip in vlasy jsou nejenom rychlým řešením, ale taky skvěle zamaskují nedostatky nepovedeného účesu.

Žádné odrosty ani vypadané pramínky

Výhodou je i to, že oproti vlasům připevněným napevno, které začnou postupně odrůstat, tak u clip in vlasů nemusíte hlídat odrostlou délku ani počítat, zda vám na hlavě zůstal správný počet připevněných pramenů.

Je libo culík nebo rozpuštěné vlasy?

I ve stylu účesu můžete experimentovat podle vaší volby. Můžete si vytvořit nádherný hustý culík, který vám bude závidět každá žena, která kolem vás projde nebo si vlasy necháte volně rozpuštěné. Clip in vlasy se dnes vyrábí ze skutečných vlasů, tudíž je můžete kulmovat, fénovat, natáčet…můžete s nimi dělat to, co děláte se svými vlasy.

Pokud se vám clip in vlasy zalíbily a rádi byste se o nich dověděli podrobnější informace, můžete navštívit tuhle webovou stránku https://www.oxyextensions.cz/clip-in-vlasy.