V našich končinách muži příliž často nenosí blond účesy. A přitom jsou pánské blond účesy sexy. Ukážeme vám tři blond pánské účesy, každý s jinou délkou vlasů.

Krátký pánský blond účes

Níže je účes patřící mezi krátké pánské blond účesy (i když není úplně blond). Po bocích je ještě kratší jako na temeni, dotvořen decentní delší ofinou. Poměr jejich délek je 1:2:4 (každá další je 2x delší). Vlasy rychle dorastají, proto je důležité na udržení tohoto účesu pravidelné zastřihávání.

Krátký pánský blond účes

Zdroj: účes Anne Veck, foto Barry Jeffery

Blond účes pro mladé

Tento styl pánského blond účesu od  Structure je určen zejména mladým mužům. Kratší vlasy po bocích jsou doplňené delší ofinou vytvarovanou gelem na vlasy směrem vzhůru a dozadu. Tento účes je moderní, svěží a dodá vám energii. Připravit si ho můžete i doma, ale není nad zkušeného kaderníka. Když ho poprosíte, možná vás to naučí. Vhodné pánské oblečení nebo i tetování doplní váš vzhled na jednotku.

Pánské blond účesy

Zdroj: účes Damien Carney for Structure, foto Hama Sanders

Polodlouhý pánský blond účes Ryana Hansena

V letošním roce jsou v módě ofiny, přičemž nezáleží na jejich délce ani na tom, jestli jsou směrem vzhůru nebo dolů. Ví to i Ryan Hansen, americký herec, který nosí ofinu padající přes čelo. Aby jste dosáhli takového účesu, nechte si vlasy po umytí vysušit na vzduchu. Když budou téměř suché, použijte gel na vlasy a rozetřete ho po povchu, následně vytvarujte a můžete trochu vyfénovat ve směru padající ofiny. Výslední efekt zafixujte lakem na vlasy.

Ryan Hansen blond účes

Zdroj: neznámý