Chanel představil loni (2012) na Paris Fashion Week také LEGO kabelky pro nadcházející sezonu, ale ty nebyly určeny k prodeji běžným spotřebitelům (dokonce se nenacházejí ani v kolekci na oficiální web stránce). Je zajímavé vidět jak Lagerfeld, hlavní módní návrhář Chanelu, bere inspiraci z dětských dob. V tomto článku se však podíváme jak se tento nápad ujal a kdo vlastně tyto kabelky nosí.

Chanel LEGO kabelka

Zdroj: Chanel

LEGO kabelky od Chanel pro sezónu jaro/léto 2013

LEGO kabelky jsou ve velkém množství barev (bílá, červená, modrá, růžová, žlutá, zelená, černá, černo-bílá a další).

Chanel LEGO kabelky

Zdroj: Chanel

Jsou vyrobeny z plexiskla a i když se můžou někomu zdát dětinské, jejich cena rozhodně není pro děti – činí kolem 5730 $, model na prvním obrázku dokonce  8 350 $.

Chanel kabelky

Zdroj: Chanel

Chanel kabelka

Zdroj: Chanel

Kdo nosí Chanel LEGO kabelky?

Jak jsme již v úvodu zmínili, k těmto LEGO kabelkám se běžný člověk nedostane. Je to nejen kvůli jejich vysoké ceně, ale i omezenému množství, a tak je většinou uvidíte v ruce nějaké zahraniční celebrity.

Americká DJčka a modelka Leigh Lezark je snad největším fanouškem těchto kabelek. Dole vlevo je s růžovou, která jí byla zaslána, aby ji prezentovala na Chanel Fall show 2013, na obrázku uprostřed má červenou na Jean Charles de Castelbajac show 2013 a napravo zas žlutou na Tribeca Film Festival 2013.

Chanel LEGO kabelky v rukou celebrit

Zdroj: purseblog.com

Další fanynkou je Rita Ora (britská zpěvačka, skladatelka a herečka kosovsko-albánského původu). Za jeden týden se s LEGO kabelkou ukázala na veřejnosti dvakrát, poprvé na The Little Black Jacket Chanel Exhibition v Dubaji, a proto se můžeme domnívat, že jí také byla zaslána z Chanelu.

Chanel LEGO kabelky

Zdroj: dailymail.co.uk + jednotlivé obrázky vlevo dolů

Co si o této kabelce myslíte vy? Brali byste ji nebo ne?